Author Topic: Dobra ponuda  (Read 2487 times)

Offline batans

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 355
Dobra ponuda
« on: April 29, 2011, 05:10:29 PM »
             
                Zavrsio sam svoj novi helikopter TZ-50 i trebalo je uraditi podesavanja i prve probe. Trazio sam baterije sa ravnim (+) kontaktom i sem C.F.L. 1600 mAh niceg drugog nije bilo, kupio sam ih mada sam ranije u vise navrata sa njima imao losa iskustva. Testiranja su prosla, baterije su se pokazale opet veoma lose i pocela je potraga za boljim. Google i accu NiMh i posle nekog vremena sam naisao na Nisku firmu "Telit Power". Odlicna ponuda svih mogucih baterija i odmah sam izabrao ove.



               
                U telefonskom razgovoru sam naisao na neobicnu ljubaznost i predusretljivost. Rakao sam im sta bih hteo i za dva dana dobio ovo:



                Izuzetno profesionalno uradjeno, svaka beterija je posebno formirana, imaju opremu koja to moze i ujedno vrsi odabir u mom slucaju, pet najpribliznijih posle testa. Zapunktovano u cetiri tacke, veoma pazljivo upakovano i naravno opremljeno kablom kakav mi uobicajeno koristimo. Cena, veoma prihvatljiva.
                Ljudi se interesuju za baterije i punjace koje mi modelari najcesce koristimo i hoce da to uvrste u svoju ponudu.

                Neobicno sam prijatno iznenadjen i morao sam ovo da podelim sa onima kojima ovako nesto treba. Sve se to moze videti na www.telit.co.rs
               

« Last Edit: April 29, 2011, 05:12:45 PM by batans »