Author Topic: Pancevacki RC modelari  (Read 13270 times)

Offline dimitri

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 164
Pancevacki RC modelari
« on: May 11, 2011, 02:12:27 PM »

       Godinu dana  nisam isao na letenje,prijatno sam se iznenadio kada sam  skoro otisao na
pancevacki aerodrom i tamo zatekao nove  modelare u punoj aktivnosti,glow, elektro,svi do jednog
prepuni pozitivne energije i zelje za letenjem.Konacno se i to desilo u Pancevu :).Radujem se da cu 
ubuduce imati drustvo ovde u Pancevu  i da ce nas vremenom biti jos  vise.Uskoro  cu postaviti
fotografije i malo detaljnije napisati .
Pozdrav od Radovana                                                             

Offline Gabor

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2377
  • RC Bandit
    • Exclusive
Re: Pancevacki RC modelari
« Reply #1 on: May 11, 2011, 03:10:08 PM »
Izgleda da polako, ali ima nas modelara sve više i više. Uživajte u zajedničkim izlascima i letenjima  (<--)

Pozdrav od RC Flying Team Bečej  ()-()

Offline dimitri

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 164
Re: Pancevacki RC modelari
« Reply #2 on: May 11, 2011, 03:22:36 PM »

  Hvala Gaboru i  " Rc flying team Becej"-u.Svakako je lepse i lakse
uzivati u ovom hobiju kada se ima drustvo :).
Pozdrav od Radovana.
PS. Predivno izgleda tvoj  ZERO u novoj radionici i sa decicom okolo :).

Offline Sava

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 949
  • Istina je kao voda.Uvek nađe put.
Re: Pancevacki RC modelari
« Reply #3 on: May 11, 2011, 04:00:59 PM »
 :)aplauz Veoma lepa vest, pozdrav modelarima Pančeva, a posebno g-osn Radovanu.   ()-()
ex pseudonijum: licider

Offline dimitri

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 164
Re: Pancevacki RC modelari
« Reply #4 on: May 11, 2011, 04:37:00 PM »

    Hvala, divni su svi, lete, lome ,krpe, prave novo,
 istrazuju gde ima goriva , nista im nije tesko :).
pozdrav od Rdovana.

Offline dimitri

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 164
Re: Pancevacki RC modelari
« Reply #5 on: May 12, 2011, 12:23:43 AM »
 
 Danas kasno popodne smo se Nikola i ja nasli na nasem aerodromu.Duvao je dosta jak bocni vetar pa posto
 nije pokosena trava bilo je bas nezgodno za poletanje i sletanje.Planiramo da ovih dana pokosimo jedan deo  za nas
 RC modelare.Nikola je doneo svoj novi trener, sve u kompletu je kupio kod Zajka i posle dosta vezbe na simulatoru
 vec samostalno polece, slece i to jako dobro:).Ja sam stelovao motor i pripremam se da sutra ili prekosutra letim
 GILES-202 .Evo dve slicice napravljene mobilnim(izvinjavam se), narednih dana ce biti vise pravih fotografija :).
 Pozdrav od Radovana
 
 
 

Offline Miki Va

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 185
Re: Pancevacki RC modelari
« Reply #6 on: May 12, 2011, 01:32:04 AM »
Zaista lepe vesti da se u Pancevu pojacava modelarska druzina  :)aplauz , citajuci prve redove posta sa tugom se secam kako su se nekad organizovala skolska takmicenja u raketicama/raketoplanima ,A1 ...  i kako je bilo mnooogo klinaca po skolama zeljnih da se bave ovim prelepim hobijem.I ja kao jedan od njih sam imao srecu da zivim u tim vremenima i sa A.K "Krusik" obidjem celu bivsu Jugu po raznim republickim i saveznim takmicenjima nazalost danas to vise nije tako i mladima su sasvim drugacije zelje i prioriteti (ne njihovom krivicom) a i da hoce  nemaju gde da se edukuju .Nekadasnji aeroklubovi su ostali bez para i sponzora ,skolstvo je totalno nezainteresovano za buducnost omladine i zato nazalost imamo ovoliko mladih kriminalaca ,narkomana .... Zbog svega navedenog veoma sam srecan kad procitam Radovanove reci :
Quote
prijatno sam se iznenadio kada sam  skoro otisao na
pancevacki aerodrom i tamo zatekao nove  modelare u punoj aktivnosti,glow, elektro,svi do jednog
prepuni pozitivne energije i zelje za letenjem
Samo napred, zelim vam jos dosta novih clanova i puno modela u vazduhu !!!
PS:Lepe fotke a narocito mi se dopada kako je dekorisan Giles (moj brend :big smile )

Velik pozdrav od Valjevske ekipe !

Miki  ()-()

Offline Gatti.Gatozza

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 776
  • up the irons!
Re: Pancevacki RC modelari
« Reply #7 on: May 12, 2011, 02:30:20 AM »
Ovaj Giles izgleda fantastično!!! Obožavam da ga letim na simulatoru :))

Offline dimitri

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 164
Re: Pancevacki RC modelari
« Reply #8 on: May 12, 2011, 06:12:30 AM »
 
         Hvala Mikiju na lepim recima. Sto  se GILES-a tice, to je model koji su proizveli  Cesi uz pomoc Francuza
         ( Topmodel cz i Topmodel fr) ja sam ga malo preradio i treba sad da vidimo kako ce da leti. :).
         Pozdrav od Radovana
       

Offline GILE

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 594
Re: Pancevacki RC modelari
« Reply #9 on: May 12, 2011, 08:40:13 AM »
Jedva cekam da vidim tog imenjaka uzivo. Mora da je dobar kad mi je imenjak  (yay) Radovane drago mi je da ste dobili drustvo na tom divnom i ogromnom aerodromu valjda ce te se snaci za neko kosenje pa da uzitak bude kompletan.
Covek prolazi kroz tri stadijuma znanja u svom zivotu:
1- Misli da sve zna
2- Zna koliko zna
3- Zna koliko nezna (tu sam sad)

Offline dimitri

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 164
Re: Pancevacki RC modelari
« Reply #10 on: May 12, 2011, 09:19:22 AM »
 
   Hvala ,Gile, mnogo sam  "izostao", pokusavam da nadoknadim. Vas  imenjak je cekao  i cekao i eto
 sad cu nekako da ga isprobam, istrimujem, naucim da ga letim, pa Boze zdravlja da i dodjem sa  njim kod vas  :).
 Dobri su ovi novi ovdasnji momci, Nikolin tata ima mehanizaciju pa je dogovoreno da ovih dana on to pokosi, jedva cekam,
 nadam se da cemo uskoro moci i u goste da zovemo  :).
 Pozdrav od Radovana.

Offline guga

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 106
Re: Pancevacki RC modelari
« Reply #11 on: May 13, 2011, 11:42:02 PM »
Pozdrav svima,samo da javim da smo aedrom u Pancevu jedan deo pokosili.pa povodom toga gosti su pozvani na druzenje,bilo bi nam drago razmeniti koje iskustvo.
« Last Edit: May 13, 2011, 11:44:24 PM by guga »

Offline ivanmagd

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 816
Re: Pancevacki RC modelari
« Reply #12 on: May 13, 2011, 11:53:22 PM »
Pozdrav svima,samo da javim da smo aedrom u Pancevu jedan deo pokosili.pa povodom toga gosti su pozvani na druzenje,bilo bi nam drago razmeniti koje iskustvo.

Kad i kako je moguce koristiti ovaj pokoseni deo aerodroma u Pancevu i kada se okupljate tamo?
Pozdrav!

Offline guga

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 106
Re: Pancevacki RC modelari
« Reply #13 on: May 14, 2011, 12:02:41 AM »
Mi smo svakog dana tamo posle 6h ,nedeljom posle rucka.

Offline presko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1552
Re: Pancevacki RC modelari
« Reply #14 on: May 14, 2011, 01:29:13 AM »
Данас сам, службено, био у Панчеву, па хајде да свратим до аеродрома. Писта стварно покошена, а на њој, ко би други него, Радован.