Author Topic: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)  (Read 31027 times)

Offline dejan_ts

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1469
  • teramo ga jako
Pa opet letenjd
« Reply #15 on: March 21, 2012, 09:43:27 AM »
Dana 24-25.03.2012 na aerodromu Trstenik otvoreno letenje u svim mogucim disciplinama,letenje nije obavezno bitno je druzenje i razmena iskustva,bice organizovana mala zakuska i po neko pice za sve prisutne i namerne prolaznike
za proslu najavu sam okasnio ali za ovu nisam
skup bi bio od 11h pa ko moze neka dodje bice nam drago

vedro

dejan_ts

p.s. Ko hoce i zeli moze da prenoci ,smestaj ima

Offline nedbojsa

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 807
Re: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)
« Reply #16 on: March 21, 2012, 06:55:35 PM »
Pošto se osećam prozvanim evo i ja da okačim jedan od snimaka zabeleženih u Tresteniku. Nažalost nekako sam obrisao snimak leta utrimovanog Sea mastera. No evo snimka prvog - probnog leta.

P.S. Ja sam se igrao i snimao u 3D tako da bi se lepo video snimak tj. bez 3D-a treba kliknuti tekst ispod klipa i pogledati snimak na Youtube-u.
« Last Edit: March 21, 2012, 06:57:27 PM by nedbojsa »
Antiprotivna teoraija letenja: "Postoje neke preporuke i pravila o tome kako leteti; 1-Kako treba leteti i 2-Kako ne treba leteti znači, ako letim po pravilu 2, i to odlično, znači "letim antiprotivno" ili ti protivprotivnog, zapravo "kontra odnaopačke"."

Offline Nitronen

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 170
    • Kinepx
Re: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)
« Reply #17 on: March 21, 2012, 07:08:06 PM »
Au, gusto bilo na poletanju :)

Offline dejan_ts

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1469
  • teramo ga jako
Re: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)
« Reply #18 on: March 21, 2012, 07:35:11 PM »
Dana 24-25.03.2012 na aerodromu Trstenik otvoreno letenje u svim mogucim disciplinama,letenje nije obavezno bitno je druzenje i razmena iskustva,bice organizovana mala zakuska i po neko pice za sve prisutne i namerne prolaznike
za proslu najavu sam okasnio ali za ovu nisam
skup bi bio od 11h pa ko moze neka dodje bice nam drago

vedro

dejan_ts

p.s. Ko hoce i zeli moze da prenoci ,smestaj ima


Offline dejan_ts

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1469
  • teramo ga jako
Re: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)
« Reply #19 on: March 21, 2012, 07:39:06 PM »
uvek je gusto kad se prvi put polece neshto novo ,najgore je u svemu tome shto je model u tezishtu a i zahteva josh navlacenja ,ali dobro i to smo nekako poleteli uspeshno sleteli i ponovo poleteli ,za divno cudo lepo se ponasha mada po mom mislim da je nos trebao da bude kraci ili rep malo duzi za jeno par 100mm ako ne i za 150mm ,sve u svemu poletelo je letelo je i na kraju eto ,model je ostao citav,najbitnija stvar u svemu ovome tj ovog hobija bilo shta da e pravi po nekim nacrtima ili orginal planovima nikad se nishta ne zna dok se ne poleti prvi put i onda uvideti shta mu fali ,to je neko moje iskustvo

Offline disljenko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 353
Re: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)
« Reply #20 on: March 21, 2012, 09:06:41 PM »
Nebojsa druze nisam imao nameru nikog da prozivam nego da pozovem sve one koji su zabelezili prvi let, jer bi bila steta da ostali ne vide taj dogadaj. Ipak je to bio uspesan test i pored malih problema ali Dejan je to majstorski odradio kao i uvek. Pozdrav !!!!
« Last Edit: March 21, 2012, 09:14:55 PM by disljenko »

Offline nedbojsa

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 807
Re: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)
« Reply #21 on: March 21, 2012, 09:11:24 PM »
Ma samo opušteno zaboravio sam smajli da stavim!big
Antiprotivna teoraija letenja: "Postoje neke preporuke i pravila o tome kako leteti; 1-Kako treba leteti i 2-Kako ne treba leteti znači, ako letim po pravilu 2, i to odlično, znači "letim antiprotivno" ili ti protivprotivnog, zapravo "kontra odnaopačke"."

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1696
Re: Pa opet letenjd
« Reply #22 on: March 21, 2012, 09:12:51 PM »
Dana 24-25.03.2012 na aerodromu Trstenik otvoreno letenje u svim mogucim disciplinama,letenje nije obavezno bitno je druzenje i razmena iskustva,bice organizovana mala zakuska i po neko pice za sve prisutne i namerne prolaznike
za proslu najavu sam okasnio ali za ovu nisam
skup bi bio od 11h pa ko moze neka dodje bice nam drago

vedro

dejan_ts

p.s. Ko hoce i zeli moze da prenoci ,smestaj ima

Retko ko moze da dodje i u subotu i u nedelju ,jer ljudi rade,pa bi bilo lepo da se odredi jedan glavni dan za skup,sto ne znaci da ne moze oba dana da neko bude.
Mislim da bi to trebalo da budeNEDELJA jer dosta ljudi rade subotom.
Nemojte misliti da nesto sad navijam za sebe,ja nazalost nisam zaposlen pa mogu kad hocete ali vecina ne mogu.

Pozdrav i do vidjenja.
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline Belja kv

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 130
Re: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)
« Reply #23 on: March 21, 2012, 10:30:13 PM »
Sale subota spavanje pa nedelja (mora da je Deki uso u neku lovu)   oo))

Offline dejan_ts

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1469
  • teramo ga jako
Pa opet letenjd
« Reply #24 on: March 22, 2012, 12:32:02 PM »
Nije spor Sale ja sam nave ta dva dana a na vama je da se odabere na koji cete da budete,nikakva ljutnja nikakvo cimanje,kad se izdogovarate kad sta i kako sa ekipom tj timom onda dodjite

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1696
Re: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)
« Reply #25 on: March 22, 2012, 10:03:01 PM »
Moj predlog je da to bude   N E D E LJ A  jer ce nas tog dana biti mnogo vise.
Ajmo  prijave,da vidimo koliko ce nas doci.

Ja dolazim.
Donosim seamastera i cap-a 232 g.  (<--) (<--)
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline misha

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2293
Re: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)
« Reply #26 on: March 22, 2012, 10:54:40 PM »
Najverovatnije u nedelju dolazimo Tasa Velja i ja

Offline dejan_ts

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1469
  • teramo ga jako
Re: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)
« Reply #27 on: March 22, 2012, 11:13:04 PM »
nema ljutnje ja vas cekam

Offline IvanGrozni

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 698
Re: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)
« Reply #28 on: March 23, 2012, 12:21:02 PM »
Jbga, odraslo se mora da se šljaka.    (___) ko izmisli posao i stalno zaposlenje.

Offline dejan_ts

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1469
  • teramo ga jako
Re: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)
« Reply #29 on: March 24, 2012, 06:50:45 PM »
lepog dana a lepog i druzenja ,nazalost nisam fotografisao jer nisam poneo fotoaparat jer sam direktno sa posla otishao na aerodrom , dan je uspeshan nishta se nije skrcalo niti neshto krenulo naopako ,probalo se mnogo shto shta , jedrilica od JEDRILICARA ,CAP od SALETA i naravno doteran SEEmaster, usput je poleteo i Telemaster vlasnishtvo JEDRILICARA i eto shta reci nego vidimo se sutra ,i posle dugog ne dolaska na aerodrom pojavio se NECA Saletov sin ,decko leti za sve pare a bogami i trudio se da ne bude neshto po zlu ,svaka cast za komandovanje Capa i mislim da mu bash prilici da ga leti i da vrti akrobacije sa njim ,taj avion trazi dobrog letaca

 
koliko sam pratio vreme i prognozu za sutra bice oblacno sa temperaturom do 15stepeni predvece kisha ,shto ne mora da znaci ,ali opet to nam nece pobrkati loncice za ponovno druzenje i vidjanje za sutra ,u slucaju ako bude i kishe druzenje se nastavlja uz klopu i pricu a bogami i po koji cashicu alkohola

do sutra Pozdrav i VEDRO
Dejan_TS