Author Topic: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)  (Read 31078 times)

Offline soprano

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 479
  • Pravim,pravim pa rasturam.....:)))))
Re: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)
« Reply #45 on: May 04, 2012, 04:37:11 PM »
+3
JA,Nemanja i Soprano
Tako je .....  :)aplauz
Ja neznam cemu ovo sluzi,a pritom i ne radi.....:)

Offline misha

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2293
Re: Pa opet letenje
« Reply #46 on: May 04, 2012, 05:48:41 PM »
Cuo sam se sa doktorom on tek sutra stize iz Jerusalima,a recimi sta je sa Grkom,hoce li on sa vama Miso

 Dolazimo Tasa, mali David, Velja, Vagelis i ja

Kakva nam je vremenska prognoza? u kragujevcu je danas bezvezno vreme. kisa i vetar

Offline Grk

  • Newbie
  • *
  • Posts: 38
Re: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)
« Reply #47 on: May 04, 2012, 06:36:35 PM »
Ima da se iznenadite od moja vestina da letim avione, ja se racunam od najbolji u Grckoj. Sad ozbiljno, 4 puta sam pokusavao da sletim a 4 puta sam ga kucao u zemlju, hvala bogu sto je od foam i lak pa nece da se polomi tako lako...(sta da radim, nov sam, ukupno sam leteo oko 60 minuta...)

Offline nedbojsa

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 807
Re: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)
« Reply #48 on: May 04, 2012, 07:58:52 PM »
E Sale mislili ste da može skup da prođe bez mene :) Dolazim i ja ali sa malo većim zakašnjenjem!
Antiprotivna teoraija letenja: "Postoje neke preporuke i pravila o tome kako leteti; 1-Kako treba leteti i 2-Kako ne treba leteti znači, ako letim po pravilu 2, i to odlično, znači "letim antiprotivno" ili ti protivprotivnog, zapravo "kontra odnaopačke"."

Offline dejan_ts

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1469
  • teramo ga jako
Re: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)
« Reply #49 on: May 04, 2012, 09:30:15 PM »
za vreme kazu da ce biti lepo ,suncano i toplo od 25 do 28 stepeni ,naravno ako nisu totalno omanuli ,shto se tice danashnjeg dana ,bilo je extra ,jeste bila neka zapara ali i to je proshlo kako treba ,bez kishe i sa puno sunca

Offline dejan_ts

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1469
  • teramo ga jako

Offline soprano

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 479
  • Pravim,pravim pa rasturam.....:)))))
Re: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)
« Reply #51 on: May 04, 2012, 10:23:12 PM »
I ja sam gledao prognozu,po ovome sto sam mogao da vidim vetar od 2-3 metara u sekundi,suncano i idealno za letenje samo sto kaze moj drugar Zarin Dejan ako nisu totalno omanuli ali cisto sumnjam.
Ja neznam cemu ovo sluzi,a pritom i ne radi.....:)

Offline disljenko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 353
Re: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)
« Reply #52 on: May 04, 2012, 11:30:16 PM »
Ljudi ocekujemo da vidimo puno slika i po koji video klip od sutrasnjeg druzenja. POzzz i lepo se provedite !!!

Offline dejan_ts

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1469
  • teramo ga jako
Pa opet letenje
« Reply #53 on: May 05, 2012, 01:20:32 AM »
Disljen steta sto neces biti tu ali letecemo i za tebe ne sekiraj se,sto se tice fotkica i klipova bice i toga nemoj da sumljas,
za Grka jedva cekam da se upoznam i da vidimo njegove djakonije sta zna (naravno bice mu lepo objasnjeno sletanje i prilaz za sletanje tako da nece imati problema za ubuduce)
ko god da dodje zelim mu dobrodoslicu i lep provod,ako nekom zatreba intervencija ja sam tu ,dao bog ki navek, :)
ajd sad na spavanje i vidimo se ujutru

Offline drjack

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1251
Re: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)
« Reply #54 on: May 05, 2012, 01:44:27 AM »
Blago Vama..... :(

Offline dejan_ts

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1469
  • teramo ga jako
Re: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)
« Reply #55 on: May 05, 2012, 07:30:59 PM »
i bi dan ,naravno fotke slede samo malo da ih prepakujem i eto i foto materijala

Offline misha

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2293
Re: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)
« Reply #56 on: May 05, 2012, 10:19:11 PM »
Fenomenalno druzenje, na lepom mestu, po lepom vremenu, sa dobrim ljudima. Pozdrav svima koji su danas bili na aerodromu,


Offline soprano

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 479
  • Pravim,pravim pa rasturam.....:)))))
Re: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)
« Reply #57 on: May 05, 2012, 10:21:18 PM »
Prelep dan i divni ljudi oko nas ucinili su da ovaj dan protekne u najboljem raspolozenju.Da ne duzim mnogo evo malo slicica....




Tehnicki pregled nadzornog organa pre poletanja,samo nismo imali kanal pa je morao da zalegne....








Misa sa svojim modelima....











Grk sa svojim pocetnickim modelom.Danas je pokazao svima nama njegovo veliko umece u letenju.Bio je veoma dobar iako je pocetnik i nije slupao model.





Sale:" Sine Nemanja,daj vec jednom taj gas nemoj da vozis na ler obrce mi se zeludac"





Ovo sam ja leteo,zadnji put je bilo u Januaru ali ipak nisam zaboravio da upravljam...








Toliko od mene sa slikama,cekamo i ostale da nakace neke dobre fotke a ja cu da iskoristim priliku da se zahvalim svima koji su bili danas sa nama na letenju i hvala na lepom druzenju.Pozzzzz


« Last Edit: May 05, 2012, 10:23:09 PM by soprano »
Ja neznam cemu ovo sluzi,a pritom i ne radi.....:)

Offline Grk

  • Newbie
  • *
  • Posts: 38
Re: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)
« Reply #58 on: May 05, 2012, 11:47:44 PM »
Prvo da mnogo zahvaljujem Mishi za njegov pomoc, sto me doneo sa njim i sve, i da zahvaljujem i SVIMA u Trsteniku za najbolju gostoprimljvost!!! Danas sam mnogo naucio, i stvarno mi je bio divan dan, jedva cekam da vidim svima opet!

Offline dejan_ts

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1469
  • teramo ga jako
Re: trstenik 2012 (da se zapocne sezona letenja)
« Reply #59 on: May 06, 2012, 01:51:46 PM »
evp i od mene koja slicica