Author Topic: ОТКРИВАНЕ НА АВИОСЕЗОН КАЗАНЛЪК 2012г Бугарите се другари :)  (Read 3663 times)

Offline zajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 918
Прошли викенд ја, Иван и још двоица (не моделари) скочили смо до Казаљк-мали град у централна Бугариа.



Тражио сам добре пилоте али нажалост нисам нашао  :-\ наравно распитивао сам се за остале кои нису дошли али рекли су ми да нема, што немора да значи да је истина али то је за сад. Уствари нашао сам супер пилоте хелихоптеристе (вртолети  :big smile(res)
 

Итересанто је да људи са једвалетечи glow модел кои некошта више од 50e боје се да спусте модел ниже од 10метара а хелихоптерџие косе траву са модел од 3000eur ???
Било је пар такмишења-
pylon racing elektro i SUS klasa,  Ваздушни бој и Шоу: Летиш 3 минута и оценују те без музике. Немора бити акро модел а може и хели али ниједан хелихоптерџиа се није приавио. Ја сам узео прво а Иван друго место  :big smile Било је и награде, ја сам добио ARF- Mini velox http://www.abellhobby.com/mini-VELOX-Revolution-ll-38-p/rclvelox38.htm a Ivan RF нека играчка са 3 канала.  Поред до било је и тоболе- плачаш 5 лева за један купон а можеш да купиш колко очеш. Ту нисмо били сретни  :big smile али неверојатно шта су све раздали и рдовали се деца  :)aplauz





Нашао сам иснимак из тај натпревар и Extra

Pilon трке су стварно смарале- пре споро се то одвијало незнам зашто. Друго сви лете у исто време, прави хаос . Зато највише сам летио стиропорац прототип Yak54 али летио сам и себа СУ и Extra. Летило се и у недеља, стварно је било опуштение.



Пуно нове контакте и пријателства, нашао сам претставништво за SAVOX i један Giles202 за 100cc ручна израдња по наручке за само 600e али о томе касние.
То је то, Бугарите се другари  ()-()

« Last Edit: March 27, 2012, 11:34:16 AM by zajo »
Every model airplane starts in a box and end in a bag :) Ido Segev

Offline Sava

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 949
  • Istina je kao voda.Uvek nađe put.
Pozdrav Zajo, vidim da niste imali " tehnički prečki", a" topkata je u mrežata", vidimo se u Bgd, do tada veliki pozdrav Tebi i drugarima   ()-()
Makedonsko devojče......
ex pseudonijum: licider

Offline zajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 918
Pozdrav Zajo, vidim da niste imali " tehnički prečki", a" topkata je u mrežata", vidimo se u Bgd, do tada veliki pozdrav Tebi i drugarima   ()-()
Makedonsko devojče......
lol :)aplauz
 (pijemo)
Every model airplane starts in a box and end in a bag :) Ido Segev

Offline GILE

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 594
Zajo rcfly4um tim ti se zahvaljuje na ovako detaljnom izvestaju sa skupa u Bugarskoj
Covek prolazi kroz tri stadijuma znanja u svom zivotu:
1- Misli da sve zna
2- Zna koliko zna
3- Zna koliko nezna (tu sam sad)

Offline marko

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 950
Lepo torima, a jos si uzeo prvo mesto, legendarno.  (res)

M. (pijemo)
WARNING:intentional straight and level flight prohibited!

Offline zajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 918
Zajo rcfly4um tim ti se zahvaljuje na ovako detaljnom izvestaju sa skupa u Bugarskoj
Нема на чему Гиле, хвала и теби и на rcfly4um
Lepo torima, a jos si uzeo prvo mesto, legendarno.  (res)

M. (pijemo)
Да :) најбољи сам у село :) најгори у град  :hehe
Every model airplane starts in a box and end in a bag :) Ido Segev

Offline losmi

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 74
Cestitam na prvom mesto... (res)

Samo napred,pa ces i u gradu biti prvi  (pijemo)


Offline SABURO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2174
    • RCFly.in.rs | Vesti iz srpskog i regionalnog RC modelarstva
Čestitam Zajo na prvom mestu!!!
Da se zna ko je najbolji.

 (res)  (pijemo)
Nikola | rcfly.in.rs