Author Topic: Krusevac-Rasinski nasip  (Read 2455 times)

Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1696
Krusevac-Rasinski nasip
« on: April 30, 2012, 12:02:56 AM »
Danas smo ja i Nebojsa (nedbojsa)malo leteli na Rasinskom nasipu ali je bio jak vetar pa snimak bas i nije nesto.
Kasnije nas je obisao nas drug Pedja(jedrilicar),pa smo malo caskali.


BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline nenadejno

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 175
Re: Krusevac-Rasinski nasip
« Reply #1 on: April 30, 2012, 02:48:32 AM »
Izvinite, ali moram da prokomentarisem da je malo jezivo leteti iznad svih tih ljudsih glava iako neznam o kakvoj jedrilici se radi ali iz skorijeg iskustva sa mojom jedrilicom kojoj je prilikom nesto malo posle starta pukla elisa nije bash neko lepo iskustvo onog koga pogodi ili nedaj boze ceo model izmakne kontroli (otpalu elisu sam nashao zabodenu do korena u zemlju)
Pozdrav
VIVA PRIMITIVA

Offline nedbojsa

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 807
Re: Krusevac-Rasinski nasip
« Reply #2 on: April 30, 2012, 04:36:34 PM »
Gedam i nije mi jasno zašto na snimku pleše nos jedrilice da bi na kraju tek skapirao da je youtube peglao snimak zbog toga što se mnogo tresla slika.

Kakav te jak vetar spopade Sale ajde da se neko drugi žali na vetar ali ti baš me čudi. Od kad sam počeo izlazim na livadu sa tobom na letenje,  a imam sigurno dosad daleko više od 50 sati leta, nisam leteo a da je vetar bijo slabiji od 4 ili 5 m/s a bilo je i dana sa 6 i 7 m/s, ovamo na nasipu strujanja sa svih strana i u svim pravcima, da se kojim slučajem nađem sa modelom u vazduhu kada je mirno mislim da ne bi znao da kontrolišem model.
Antiprotivna teoraija letenja: "Postoje neke preporuke i pravila o tome kako leteti; 1-Kako treba leteti i 2-Kako ne treba leteti znači, ako letim po pravilu 2, i to odlično, znači "letim antiprotivno" ili ti protivprotivnog, zapravo "kontra odnaopačke"."