Author Topic: Pomoc .....  (Read 2703 times)

Offline misel

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Pomoc .....
« on: June 27, 2012, 02:14:16 PM »
Da se pprestavim ja sam vas novi clan u pokusaju  :hehe kao i svaki pravi srbenda prvo sam kupio "                                                     Mini CESSNA 182 trainer Airplane RTF by RICCS""
pa tek onda poceo da citam  4e  i raspitujem gde sta i kako .....  potreban mi je program (disk) sa simulatorom za Ricss stanicu koja ide uz ovaj model      mmmm :sljus

ps: hvala mom sugradjaninu Saletu sto mi je pokazao da moja cesna moze da leti  ()-()

Offline pnedic

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1161
Re: Pomoc .....
« Reply #1 on: June 28, 2012, 10:17:33 AM »
Treba da imas link (kabl) od stanice (banana mono) do kompa (USB). To treba ili da kupis ili si dobio uz model (mislim da RICCS uz model prilaze i taj kabl).
Sto se simulatora tice, mozes da probas koji god hoces simulator i da vidis da li simulator reaguje na tvoju stanicu.
Ja sam to bio uradio i pronasao sam da mi jedan ili dva simulatora reaguju na moju stanicu (koja isto neka kineska - verovatno od iste kompanije kao i tvoja).
Simulatora imas 4-5: pogledaj ovde na forumu kojih sve (sad ne mogu da se setim sve naziva). Inace RealFlight kod mene reaguje na stanicu i praktican je ali je malo siromasniji nego drugi.