RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Extra300 samogradnja flet- stiropor- balza

<< < (6/7) > >>

zajo:
Pozdrav svima, srecna Nova Godina i Bozicni praznici  26aa
Evo ga:

Bilo je dosta letenja a i brzo sam naviko na model zato sto leti fantasticno. Malo sam visoko jer nezelim da krasiram jedini prototip na planeti  :big smile
Postiracu i na ostalim forumima i planiram da nadjem neka kompanija da se ovo proizvodi. Kao prvo ja bi pre kupio nego da  (work) dva meseci. Prva firma koju planiram da kontaktiram je Precision Aerobatics.
 (pijanoo)

tibeteagle:
Bravo za samogradnju.  :)aplauz Obično profil trup modeli su bolji u sporijem nožnom letu. Aluminijski stajni trap možeš da zameniš na karbonski jer je mnogo lakši. Ova hibridna konstrukcija je dobra za samogradnju, ali da se ovako proizvodi je suvišno i ne produktivno. Dovoljna je klasična drvena konstrukcija i neće da bude teže.



IVAN3D:
Au Zajo pa ovo leti ekstra!!! (res) (res) (res)

Pravi si majstor letenja!!! Skidam kapu i klanjam se do zemlje!


 (pijemo) (pijemo) (pijemo)

Anakin:
Bravo, Zajo, majstore. Extra sabija!

Puno srece u pronalazenju distributera.

 (res)

zajo:

--- Quote from: tibeteagle on January 03, 2013, 11:34:22 AM ---Bravo za samogradnju.  :)aplauz Obično profil trup modeli su bolji u sporijem nožnom letu. Aluminijski stajni trap možeš da zameniš na karbonski jer je mnogo lakši. Ova hibridna konstrukcija je dobra za samogradnju, ali da se ovako proizvodi je suvišno i ne produktivno. Dovoljna je klasična drvena konstrukcija i neće da bude teže.





--- End quote ---
Sve sto si rekao je tacno. Kad ne bi bio profil sigurno trazio bi 4s i 160g motor minimum setap+ sam model bio bi tezi. letne karakteristike na profil model su obicno bolje(posebno kod ove male) ali imaju svoje mane. Na ovaj model uspeo sam te mane da svedem na minimum i sad leti kao 100cc  :big smile. Staljni trap je balsa i svela, lakse zdravje  (pijemo)
Slazem se da za proizvodnja moze da bude klasicna drvena konstukcija a da ne dobije puno u tezine.

--- Quote from: IVAN3D on January 03, 2013, 11:42:55 AM ---Au Zajo pa ovo leti ekstra!!! (res) (res) (res)

Pravi si majstor letenja!!! Skidam kapu i klanjam se do zemlje!


 (pijemo) (pijemo) (pijemo)

--- End quote ---
Hvala puno Ivane, ti si prvi poceo pa ja sam produzio  :big smile secas se kad sam ti zvonio, raspitivao i slicno  (pijemo)
Sta kazes za ovaj(slican model) kao novi model Precision Aerobaticsa? Jos im nisam pisao, da postiram na FG i kod Engleze i zatim saljem mail PA. Neam pima sta da napisem  lol videcemo.
 ()-() ()-() ()-()




Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version