RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Extra300 samogradnja flet- stiropor- balza

<< < (2/7) > >>

zajo:

--- Quote from: Gatti.Gatozza on September 21, 2012, 11:24:05 AM ---kako nameravaš da izvedeš spoj krila sa trupom? pitam jer i mene zanima izgradnja sličnog modela.

--- End quote ---
A krila sa trupom a ne jedno sa drugo lol
Ma nista, sa 24h epoxi kako bi imao vremena da podesis sve  ()-()

zajo:
Radio sam na krila:


Ispalo je veoma jako i torziski i horinzontalno kamen :) plus izgubio sam par grama

40 a bilo je 58

38 bilo je 58
nezalost nizam slikao u tok izgradnje ali svugde je odzemen stiropor, ubaceno balza(vidi sliku 7 i 8 ) pa ondak skroz izvaden stiropor. Plus smirglao sam do krajne granice. Ustvari sve je uradjeno do krajne granice jacine i lepka. Manje mislim nemoze. Ovo kao sto sam vec rekao, veoma je jako i veoma malo se savija. mislim da pre ce da pukne nego da se savija  :big smile. Moja je teorija da sto lakse to manje stresa na ram.
Prezadovoljan sam za sad. Idea se polako razvijala i jos se razvija. Planiram trup, elevator i rudder da izradim na isat nacin. Vac sam porucio prodziran monokot iz HK.
Nastavak sledi  (pijemo)

SABURO:
Bravo Zajo, za sada izgelda sjajno! Jedva cekam nastavak radova! ;)

zajo:
 (pijemo)

zajo:
 (work) jos malo danas, krila su skoro gotova, jos da se spoe i monokote.





Ne izglda bas lepo kao na slici glavno jer sam perforisao sa skalpel a i ras sa balzi nije bog zna sta  :big smile
Elerone su dosta krute ali ne ono kamen, moguce da pokusam jos nesto- kasnie o tome.
U svaki slucaj zadovoljan sam, sve ok za sad idemo dalje  (pijemo)
 (pijanoo)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version