Author Topic: Quadro ili Hektocopter za gopro 2  (Read 10574 times)

Offline mrburns

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 121
Re: Quadro ili Hektocopter za gopro 2
« Reply #15 on: December 22, 2012, 05:09:52 PM »
ne treba mi stanica, imam spektruma 6, u sustini to je i mozda bolja varijanta rtf....na koji si konkretno model mislio, na HK nema neki izbor veliki....ali opet, nekako mi je lakse da kupujem delove, malo po malo i sklapam nego da od jednom izrucim 250e, aj sto cu dati toliko npr. za model, nego sto cu na to dodati jos i postarinu i nagore carinu, koja dere... ne znam ovo kako vam se cini?
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__22732__Turnigy_H_A_L_Heavy_Aerial_Lift_Quadcopter_Frame_585mm.html
« Last Edit: December 22, 2012, 05:22:23 PM by mrburns »

Offline kole_niš

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 450
Re: Quadro ili Hektocopter za gopro 2
« Reply #16 on: December 22, 2012, 08:21:06 PM »
Imam izuetan quad za prodaju, mogu da pustim slike ako nekog interesuje, i više nego dobar je za pocetak, znam da ima deo za oglase, ali eto ako nekog interesuje, može na pm.

Offline milos78

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 72
Re: Quadro ili Hektocopter za gopro 2
« Reply #17 on: December 22, 2012, 11:00:06 PM »
kole pusti mi neke slike da vidim koja je masina u pitanju ,mozda bi ja kupio nesto...

Offline cakra

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 269
Re: Quadro ili Hektocopter za gopro 2
« Reply #18 on: December 24, 2012, 10:34:44 AM »
Mogu ti ja pokloniti jedan ram za pocetak...ionako mi se vuce tu okolo a nije mi potreban...presao na hexu(ali se uskoro vracam quadu- posto jednostavno, ne vidim neku potrebu za ta dva dodatna motora, narocito kada necu leteti kameretine od par kila... (photograf) ), a filozofsko pitanje stabilnosti ova dva sistema ne bi da pokrecem...


...ali opet, nekako mi je lakse da kupujem delove, malo po malo i sklapam nego da od jednom izrucim 250e, aj sto cu dati toliko npr. za model, nego sto cu na to dodati jos i postarinu i nagore carinu, koja dere... ne znam ovo kako vam se cini?

tako sam i ja krenuo i evo sklapam  ga vec dve godine (___)...para ili imas ili nemas... (res)



Ram je izvozan i napadan  ima tragova ljute borbe sa gravitacijom i majkom zemljom, :hehe ali mislim da je sasvim ok...
platis postexpress i to je to...

Offline kole_niš

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 450
Re: Quadro ili Hektocopter za gopro 2
« Reply #19 on: December 27, 2012, 04:53:47 PM »
Kupio sam bateriju 6000mah 3s, ako neko hoce da je kupi sa popustom  od 11$ nek ide na link ispod, pošto "livada" ne radi ...

http://www.hobbyking.com/buddy.asp?code=3E5E3188-2EC9-449E-9B94-7A599E9FB4D6