Author Topic: Da okupimo Nislije!!!  (Read 94497 times)

Offline kole_niš

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 450
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #165 on: December 16, 2014, 01:50:46 PM »
Izgleda da ovde po Nišu RC ludilo kreće decembra svake godine  (pijanoo) tako prosle i preposle godine, pa evo i sada, bitno da se ekipa povecava, mnogo je zabavnije

Offline mracni

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 192
  • Acko - nis
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #166 on: December 16, 2014, 06:56:15 PM »
Samo dok nadjemo neku lepu stazicu za trkanje , pricali smo o cairu , tu je koliko se secam idealna staza , ali puno ljudi ...

Sutra moram da bacim pogled do jedne osnovne skole , ima mini poligon za obuku mladih biciklista :D

Koliko se secam , a nisam bio odavno , poligon ima 6-7 krivina , staza je asvalt i siroka 1m ... bice idealno za onako amatersko nadmetanje ... Malko da steknemo osecaj za kocnicu i osetimo krivine :D

Moram otici ovih dana do skole pa cu da javim u vidu slike , kakvo je stanje :D

Offline Vaci

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 824
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #167 on: December 16, 2014, 10:46:33 PM »
uhh.... aj da vidimo al 1m je malo i za profi vozace, za nas je pokolj

Offline Cvrc

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 88
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #168 on: December 16, 2014, 11:00:04 PM »
Samo gledajte da nema stativa i bandera  :hehe

Offline mracni

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 192
  • Acko - nis
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #169 on: December 17, 2014, 02:23:16 PM »
Ma jedan metar je sasvim dovoljno ako nema ogranicenja , ispadnes sa staze odma se vratis , cisto za vezbanje osecaja ...

Ali da ima ogranicenja pa priliko izletanja lupis u zid ili stub e onda to nebi valjalo ...

Inace , bio sam danas do osnovne skole "NJegos" u knjazevackoj ulici , bilo bi idealno za zezanje ali je sad bas bas zapusteno i oronulo ...
Evo slika pa procenite sami , seticu se valjda jos nekog mesta u gradu :D







Offline Vaci

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 824
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #170 on: December 17, 2014, 03:46:41 PM »
Sto se kvaliteta podloge tice koliko mogu da vidim sa slike ok je za nase potrebe, ali mi deluje dosta veliko i mislim da je nepregledno. Da ne mozes stati na jednom kraju tog parka i da se sa dobrom procenom (u pola metra posto je staza siroka metar...) bezbedno vozis po stazama. Ne znam, moze da se proba pa da vidimo.

Offline mracni

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 192
  • Acko - nis
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #171 on: December 17, 2014, 04:54:54 PM »
Ma nemam pojma , nisam zadovoljan :D 

Ipak je onako opustena varijanta na terencetu dovoljna za sad , a i mozemo da letimo :P

Offline Vaci

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 824
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #172 on: December 17, 2014, 06:57:47 PM »
Pa i ja ga cenim tako, treba nam sirina dok se ne naucimo, bar meni treba. Imamo sad i malo cunjeva pa cemo videti.

Offline Vaci

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 824
Zimske vragolije
« Reply #173 on: January 03, 2015, 09:05:02 PM »
Jeste da pise u uputstvu da je vodootporan, al ne pise dal je snegootporan  (fiu)



Tako sam lepo usitnio sneg na terencetu za fudbal da to nije normalno lol dusu dalo za drift i zezanje.

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #174 on: January 04, 2015, 12:36:38 AM »
Lepo, samo ne znam koliko je mudro… i koliko je taj auto bas za to… Obavezno ga posle ovoga ODMAH osusi na kompresor…

Ja probao juce/prekjuce kad je bilo mnogo LADNO, upalio Losija XL, upalio oma, ali nikako nije hteo da digne preko 30C temperaturu, napravio mali krugic po snegu, ne upravljiv, a sneg dubok i batalio pricu…  Imamo jos jednog clana Gent. Monster Club/a  (yay), al ladno za razradu
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline Vaci

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 824
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #175 on: January 04, 2015, 02:13:27 PM »
Ma da osusio sam ga posle, u stvari toliko je hladno da sam samo otresao sneg i bio je skoro suv :) Cim zadje u malo dublji sneg nema nista od voznje naravno, ali tamo gde je malo utaban moze da ide. Sit sam se navozao. Ne znam za temperaturu, al baterija je posteno dala sve sto je mogla, iako je bilo hladno.

Offline lazar89nis

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 281
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #176 on: January 04, 2015, 09:54:00 PM »
pozdrav ja samo da se javim da sam iz Nisa  (pijanoo) jos uvek nisam napravio quad tako da necu moci da se pridruzim nikakvoj akciji sto se tice letenja ali ako se negde organizujete doso bih da se upoznamo i da vidim kako sve to izgleda :) nisam znao da ima ovako dosta nislija koji se bave ovim. Nadam se da cu za koji mesec imati i ja moj prvi sklopljeni quadcopter :) za sad imam samo hubsan x4  mmmm

Offline kole_niš

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 450
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #177 on: January 04, 2015, 10:36:46 PM »
Dobrodošao!!!

Offline lazar89nis

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 281
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #178 on: January 04, 2015, 10:54:23 PM »
Hvala  (<--) nadam se da cu uskoro poceti da porucujem delove :) samo nisam siguran jos uvek da li da pravim neki 250 ili 450 quad :) svaki dan menjam misljenje :)

Offline mad_mangod

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 324
  • Goran Nis
Re: Da okupimo Nislije!!!
« Reply #179 on: January 05, 2015, 11:35:50 PM »
Dobrodosao!!!!!

250 ili 450 quad :)

Pravi oba  (yay)
Biti ili (ne)biti,
pitanje je koga.

Goran
YU1SIS
Niš