Author Topic: Poseta i voznja na pravoj off-road stazi u okruzenju !?  (Read 39120 times)

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Poseta i voznja na pravoj off-road stazi u okruzenju !?
« Reply #150 on: March 26, 2013, 01:29:31 AM »
Pre nego sto bude jos slika i snimaka da kazemo koju o celoj 'pustolovini'  ;namig

Sto se mene licno tice cela prica tesko da je mogla biti bolja :) Putovanje tamo i nazad u najboljem i najzabavnijem redu ;), docek i gostoprimstvo nasih domacina najbolje moguce ! ...vreme, staza, klopa :), smestaj, provod i zezanje dobro da ne moze biti bolje !  :big smile

Nasi domacini Dimitris (vlasnik staze) i Nikola su nas docekali kao najrodjenije, bili tu svo vreme i snabdevali nas sa svime sto je moglo da nam zatreba :) (klopa, pice, delovi, saveti, pomoc...) Staza SAMO za nas  (yay) (posto je bila bitna trka Grckog sampionata u Atini svi vozaci odose tamo i ostavise nema praznu stazu) vreme skoro pa savrseno, osim malo jaceg vetra idealnih 15-17 stepeni sa suncem da malo nabacimo boju ;)

Druzenje sa domacinima (kako na stazi tako i van nje) je bilo mnogo lepo iskustvo, koliko zabavno toliko i korisno, klopa na stazi i van nje VRHUNSKA (ko o cemu, baba o ustipcima :)) daleko iznad one koju dobijemo na primorju kao turisti :) VELIKI pozdrav za Grcke domacine i nadam se da cemo nekeda moci i mi njima da se revansiramo  ()-()

Sama staza fenomenalna, infrastruktura vrhunska i na nivou staza u Evropi koje ugoscavaju najpoznatije vozace i najpoznatije trke ! Malo tehnicki zahtevna za nekoga ko tek uci ali cela ekipa je u najkracem mogucem roku pohvatala repere i pocela ozbiljno da 'cepa' modele (mislim da nisu poverovali da je vecini ovo prvi izlazak na stazu :))

Sve u svemu JA sam prezadovoljan  :)aplauz ...ostali ce se vec izjasniti u svoje ime ;)

Offline alexaca

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 190
Re: Poseta i voznja na pravoj off-road stazi u okruzenju !?
« Reply #151 on: March 26, 2013, 08:52:51 AM »
Evo nesto i ja da kazem. Put je bio predugacak, u subotu mi je crklo sve sto moze da crkne na oba modela, baterije nisu radile servoi gasa i skretanja cu pocrkali, ceo dan sam ih skidao i menjao, pa motor nisam mogao da nastelujem, pa kad sam napravio jedan model i provozao 2 rezervoara upadnem u baru komplet, kao u Dunav da sam upao, model se cedio (grk samo klima glavom i vice OK samo ga izduvaj) vidim ja da sam izduvao kad je risiver poceo da trokira. Sve u svemu divan dan za mene na stazi.

 Kasnije u hotelu od umora zaspim i propustim izlazak u grad  :sljus. A sad nedelja: za divno cudo sam bio raspolozen valjda sam se naspavao a i novi je dan valjda ce biti bolje. I bio sam u pravu baterije pune, Bigneda mi setupovo tockove i motor i brate poceh ja da vozim, lose, ali brate vozim to je vazno i ja se navozah ali i naprevrtah modela jer trkaci mora da se posluzuju. Kakav je osecaj kad se poredjaju modeli na start trke pa buka turiranja motora miris nitra i sam start e pa to mora da se dozivi to ne moze da se preprica.

Domacinima skidam kapu stvarno su nas docekali kao braca. Put do tamo i nazad je stavrno dug i naporan ali kad je dobra ekipa u kolima to se sve zaboravi. I da sam znao da ce subota da mi bude onakva kakva je bila i da cu da vozim samo dva kruga na stazi opet bih isao iz mesta, ako nista onda zbog druzenja i suncanja. Ko moze trebalo bi da ode i vidi kako je to, dobra stvar kad imas sve na stazi i samu stazu. Ja se nadam da ce za neku godinu biti neka staza i kod nas.()-()

PS: Grci kad su videli kako vozimo nisu verovali da nemamo stazu stalno su pitali kakva je vasa staza. pa kad im kazemo da nemamo oni ne veruju.

Offline zgrmbust

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 55
Re: Poseta i voznja na pravoj off-road stazi u okruzenju !?
« Reply #152 on: March 26, 2013, 12:44:20 PM »
Ova narandzasta Agama bas ume da pozira... ..... .....  (photograf)
Ivan - Agama A8 Brushless

Offline danko

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 437
Re: Poseta i voznja na pravoj off-road stazi u okruzenju !?
« Reply #153 on: March 26, 2013, 11:28:44 PM »
Ja se nadam da ce za neku godinu biti neka staza i kod nas.
Zar već nema u Maloj Ivanči?

Offline Agama

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 184
Re: Poseta i voznja na pravoj off-road stazi u okruzenju !?
« Reply #154 on: March 27, 2013, 10:23:53 AM »
I ja nešto da kažem... počevši od društva u kombiju koja je bila fenomenalna i domaćina koji su nas ugostili i sačekali kao da smo im braća  :)

Staza je VRH VRH VRH , jedino što je malo tehnički zahtevnija ali nov club buggy racing team MODELSPORT RS se je brzo prilagodio ;)

Sve pohvale za Dukea i Acu, ipak prvi put su na profi stazi a vozili su extra (Grci ne mogu da veruju)

Sezona je tek krenula i već se planira sledeća destinacija, najverovatnije Fehring a ako ne onda opet Serres  :)


RC BUGGYLAND BEOGRAD & MODELSPORT OFFROAD TRACK SVILAJNAC
www.rcbuggyland.com

Offline sman

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 348
Re: Poseta i voznja na pravoj off-road stazi u okruzenju !?
« Reply #155 on: March 27, 2013, 09:09:47 PM »
ajde jos neki video i slicicu... :big smile  (photograf)

Offline matovic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 413
    • ModelSport.rs
Re: Poseta i voznja na pravoj off-road stazi u okruzenju !?
« Reply #156 on: March 28, 2013, 12:01:24 AM »
ajde jos neki video i slicicu... :big smile  (photograf)

Kratku "reportazu" kao i vise slika itd mozete videti ovde  ;namig


Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: Poseta i voznja na pravoj off-road stazi u okruzenju !?
« Reply #157 on: March 28, 2013, 12:18:09 AM »
 :)aplauz :)aplauz Napokon !! (pijanoo) Jeste jeli musaku i jurili sexy grkinje (krateze) !?
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline matovic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 413
    • ModelSport.rs
Re: Poseta i voznja na pravoj off-road stazi u okruzenju !?
« Reply #158 on: March 28, 2013, 12:20:51 AM »
:)aplauz :)aplauz Napokon !! (pijanoo) Jeste jeli musaku i jurili sexy grkinje (krateze) !?

Musaku nismo ali grkinje jesmo  (pijanoo)

I sami smo bili zapanjeni nocnim zivotom u Serres-u  (:sok:).... ko da nismo bili u grckoj  (res)

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: Poseta i voznja na pravoj off-road stazi u okruzenju !?
« Reply #159 on: March 28, 2013, 12:35:57 AM »
Auuu Matke al ga sastavi ko spansku seriju :) gledam, uzivam i radujem se ko da nisam bio tamo :) ...jos jednom 'gustiram !  :)aplauz ()-()

Za cudo, ove 'grkinje' u Seresu nisu bile 'samo' kratezi i lepuskaste, bilo tu dooobrih komada ko salate :) ...ili je to od Uzo-a bilo !?  mmmm oo)) lol

Offline zajko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • www.shop.malaivanca.com
Re: Poseta i voznja na pravoj off-road stazi u okruzenju !?
« Reply #160 on: March 28, 2013, 12:58:26 AM »
Pa zovi te Grka-ke da nam uzvrate posetu sad za 1.maj i neka povedu tu "salatu" kako ti rece.. pa da im pocastimo sa nasim UZO od Kajsije i Dunje !!!
Pa onda cerupamo natenane "salatu" i zalijemo "Balsamico"  (pijanoo) (yay)
RC Hobby Park, Mala Ivanča, Belgrade, SRB
Executive warehouse keeper, senior

Offline JOSO

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 81
Re: Poseta i voznja na pravoj off-road stazi u okruzenju !?
« Reply #161 on: March 28, 2013, 06:29:46 AM »
Matovicu super reportage svaka cast.  :)aplauz
Kyosho st-rr,aka dx3s i novarossi.

Offline sman

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 348
Re: Poseta i voznja na pravoj off-road stazi u okruzenju !?
« Reply #162 on: March 28, 2013, 08:41:50 AM »
e sad, na osnovu ovog sto sam video nema vise zezanja, pod hitno mora neka staza da padne i kod nas... :)aplauz
bili ste odlicni!  (pijemo)

Offline duke

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 251
Re: Poseta i voznja na pravoj off-road stazi u okruzenju !?
« Reply #163 on: March 28, 2013, 09:24:39 AM »
Hhahhah bilo je VRHUNSKO zezanje !!! bukvalno za sve pare ... skor : potrosio 4l goriva i po dve life po danu !!!

Offline matovic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 413
    • ModelSport.rs
Re: Poseta i voznja na pravoj off-road stazi u okruzenju !?
« Reply #164 on: March 28, 2013, 09:30:01 AM »
Hhahhah bilo je VRHUNSKO zezanje !!! bukvalno za sve pare ... skor : potrosio 4l goriva i po dve life po danu !!!

Ja sam "potrosio" 30 kom baterija drugi dan  :hehe... mislim da nisam toliko potrosio cele prosle sezone  :_D