Author Topic: Pozdrav iz Beograda  (Read 3403 times)

Offline xdarkox

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
Pozdrav iz Beograda
« on: April 07, 2013, 09:56:31 AM »
Pozdrav svim modelarima,ja sam Darko iz beograda,i trudim se da dobijem zvanje vaseg kolege.  :big smile  Pre desetak dana zapoceo sam izgradnju modela Super Bandit po planovima Steve-a Shumate-a,pa sam siguran da ce mi vasa pomoc biti potrebna i neophodna . Jos jednom veliki pozdrav za sve vas.

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2406
Re: Pozdrav iz Beograda
« Reply #1 on: April 07, 2013, 04:33:06 PM »
Pozdrav svim modelarima,ja sam Darko iz beograda,i trudim se da dobijem zvanje vaseg kolege.  :big smile  Pre desetak dana zapoceo sam izgradnju modela Super Bandit po planovima Steve-a Shumate-a,pa sam siguran da ce mi vasa pomoc biti potrebna i neophodna . Jos jednom veliki pozdrav za sve vas.
:)aplauz
Nije sramota učiti !!!

Offline IvanGrozni

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 698
Re: Pozdrav iz Beograda
« Reply #2 on: April 08, 2013, 06:08:00 PM »
Dobrodošao Darko u ovaj svet.

Offline xdarkox

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
Re: Pozdrav iz Beograda
« Reply #3 on: April 08, 2013, 08:51:20 PM »
Hvala. :)

Offline xdarkox

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
Re: Pozdrav iz Beograda
« Reply #4 on: June 20, 2013, 11:45:21 PM »
Pozdrav svim drugarima na forumu.  :) Cini mi se da sam ovaj hobi nekako olako shvatio,ali kako sam malo vise usao u detalje,shvatio sam da je to ipak cela nauka. :) Pravljenje "Bandita" i ostalih zujalica ce ipak morati malo da priceka. Shvatio sam da je za pocetak lakse kupiti avion,nego ga napraviti.  :)aplauz Pa sam ovom prilikom hteo da vam predstavim svoj hangar,koji je skroman,ali meni izuzetno drag. :)

« Last Edit: June 21, 2013, 10:38:46 AM by branek »

Offline xdarkox

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
Re: Pozdrav iz Beograda
« Reply #5 on: June 20, 2013, 11:51:14 PM »
U radionici se nalazi jos jedan,koji je trenutno na servisu. :) Upitanju je t45 goshawk iz hobbyking-a,kome treba srediti neke sitnice.Pa cu objaviti slike, zahvalio bih se ovom prilikom Ivanu Groznom :) sto mi je izasao u susret kao stariji kolega,jos jedan dokaz koliko su ljudi iz ovog hobija spremni da pomognu i izuzetno mi je drago zbog toga.