Author Topic: Vozilo se danas... :)  (Read 2187 times)

Offline damirmih

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 402
  • Keep it simple.
Vozilo se danas... :)
« on: July 21, 2013, 09:37:23 PM »








































Keep it simple.

Offline alexaca

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 190
Re: Vozilo se danas... :)
« Reply #1 on: July 21, 2013, 10:39:04 PM »
Bas je dobar teren za off road, gde je ovo?

Offline mantagt

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 265
Re: Vozilo se danas... :)
« Reply #2 on: July 22, 2013, 10:06:12 PM »
Ajd ja da napisem... Mesto je Velika Jasikova (kod Salasa,  :big smile - zbog zeme...) na pola puta Zajacer - Negotin, cuveno GLINISTE gde se mi istocnjaci skupljamo, tacnije ja sam stalni i uglavnom jedini, vladasimon mi pravi drustvo par puta godisnje, a Damir je juce bio prvi put (nadam se da ce da napise koju o utiscima)... sve u svemu fino mesto za voznju sa odlicnom podlogom, a ujedno i najbolje na ovim prostorima, da nas je vise i cesce lako bi mogla staza da se napravi i to ozbiljna, ali....

Slike su superiska, a nadam se da ce uskoro da se okupe cak tri vozaca, dosad uvek po dva od kojih sam ja konstantni, pa da bude jos zanimljivije...

Pozz


Offline vladasimon

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 340
    • vladasimon's Blog
Re: Vozilo se danas... :)
« Reply #3 on: July 22, 2013, 10:41:11 PM »
Nego Damire hoces li ti da kupis SC (imam jedan viska :big smile) ili da mi kupimo buugye? :)

Offline damirmih

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 402
  • Keep it simple.
Re: Vozilo se danas... :)
« Reply #4 on: July 22, 2013, 11:28:44 PM »
Ma uzeo bih ja SC nego mi jedan Jagodinac "uvalio" ovu Vorzu... medjutim nije to sto mi je uvalio nego sto mi se auto sve vise svidja :) Doticni gosp manta me pita da ga prodam a meni se ne daje! hehe

Hvala Vladi sto je nasao ovako fantasticno mesto, hvala manti na drustvu i misterioznom jagodincu na vorzi!!!

Ko god sa foruma bi probao svoj model ovde ne bi se pokajao! U BG nisam nasao tako dobro mesto za voznju jos uvek.
Keep it simple.

Offline munjeviti

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 94
Re: Vozilo se danas... :)
« Reply #5 on: September 03, 2013, 03:28:11 PM »
extra teren,extra fotke jel ima video mozda :)