RC MODELI AVIONA - SUS > AKROBATSKI MODELI

SUKHOI 26MM 3.1m iz "Male Ivance"

<< < (8/18) > >>

zajko:
Da..da... Kod kablova cu se malo potruditi... imam ideje samo jos da odmerim i razvucem jos neke, pa da slozim i obelezim ... Hvala

A Flat Spin... ne radim nikako.. cak ne znam ni kako izgleda ... niti sta je ... samo neke osnovne figure koje sam naucio od Kremica ....

Nek on lepo poleti i da slusa pa cemo lako za to !?  a, realno. trebalo bi  mmmm

zajko:
Jeste... mali ima samo 7-8 nedelja "Battery Opaerated Dog" ... Lud psić  oo))

zajko:

--- Quote from: zajko on October 09, 2013, 10:44:50 PM ---A Flat Spin... ne radim nikako.. cak ne znam ni kako izgleda ... niti sta je ... samo neke osnovne figure koje sam naucio od Kremica ....

Nek on lepo poleti i da slusa pa cemo lako za to !?  a, realno. trebalo bi  mmmm

--- End quote ---

Ahaaa....  evo nasao, probao i uradio  ;namig... nedeluje zeznuto.. bumo probali

zajko:

Sad je recimo sve grubo na gomilu....
Motor sam, nadam se definitivno fiksirao, povezao servo gasa, za Choke ce ipak biti manuelna poluga sa donje strane samo gore/dole, da ne komplikujem sa Easy Start i automatikom i jos jednim servoom...
Ignation sam pricvrstio, Spark Swich takodje ali cu ih staviti na sundjer, baterije za paljenje sam zamotao u Safe kese za li-po baterije, izolovao zlu ne trebalo, Treba iseci kapotaz za auspuhe i za odvod toplog vazduha i zatvoriti rupu gde su predvidjeni kanisteri, posto ih za sad nece biti, mozda kasnije... to je sve nadam se sutra gotovo... prosto je...

Sve sam servoe, povezao, za divno cudo lepo radi ne deru se, cuje se samo njihov tipican zvuk, ali ih ima mnogo pa kao orkestar (usatimovan)... Malo da slozim ucvrstim/obezbedim zice, (hvala Branek !) da instaliram/fiksiram djekove za AIL na krilima/trupu, skinuo sam foru od Marka, takodje... Skratim kablove na ELEV, ne znam zasto, nesto nisam merio predugacki su...
i da krenem sa finim doterivanjem i kontrolom servo mach (to mi je nocna mora)...
Prvo da probam jos malo da ih doteram, imam digitalni Angle pro H9, control throw meter i da shodno MANUAL doteram ,
pa da iskontrolisem struje servoa na svakoj upravljackoj povrsini, sa 2/3 ampermetra da proverim da li su ujednacene... sad po zvuku deluje da su tu negde... i fino doterivanje preko Rx i preko Tx, ubacim telemetriju i na livadu... prvo 1 tanks setnje po pisti... Taxi.. da se malo upoznamo i nanjusimo  (yay)
 (:beer:) (work)

zajko:









Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version