RC MODELI AVIONA - SUS > AKROBATSKI MODELI

SUKHOI 26MM 3.1m iz "Male Ivance"

<< < (12/18) > >>

disljenko:
Zajko evo predlog kako da odredis teziste a da se ne zezas oko pravljenja drzaca. Pogledaj ovaj klip na 2:19 i sve ce ti biti jasno.

http://youtu.be/s7u33a37Ds0?t=2m15s

Ne bi bilo lose da se prodje kroz sve serilaje njegovog sklapanja ovog aviona, jer covek daje bas korisne savete koji mogu svima da budu od koristi. U nekom delu objasnjava podesavanje komandne povrsine koju pokrecu vise servoa.

zajko:
Hvala Disljenko, nisam do sada naleteo na ovog tipa i ove snimke… Ali da vlo je poucno, … to sa najlonom cu da vidim nekako aku mogu da probam, ali cini mi se da je ovaj manji i laksi cim ga dize jednom rukom… ovaj moj bi trebao da bude preko 20 kg, mislim oko 22 kg.. ali je praktican nacin… pregledacu i ostale
hvala ()-()

disljenko:
Konkrentno ovaj lik koristi neku zicu ali ako imas neki jak najlon moze i to. Da bi ti bilo lakse uzmi  nesto nalik drske od metle, vezi tu drsku tim najlonom ili nekom zicom i onda neko nek ti pomogne da odredite teziste. Ti sa jedne strane te drske uhvatis a drugi sa druge i nemoras sam da dizes 20+ kila jednom rukom.

zajko:
da..da .. to je ideja, kapiram… ne znam ni da li bi mogao jednom rukom da dignem 20 kila  :)aplauz :)aplauz

marko:
Samo napred gazda.  (res)

M. (pijemo)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version