Author Topic: DJI Ground Station 2,4GHz  (Read 2111 times)

Offline popovicr

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 90
DJI Ground Station 2,4GHz
« on: September 24, 2013, 04:23:11 PM »
Da li neko zna da li Data Link (Ground Station) radi sa Naza V2? U planu mi je da kupim ovo pa me zanima sta se sve tu kupuje? Hexacopter imam i Ipad 3. E sad da li sam kupovinom Ground Station-a i bluetooth-a resio sve, ili ima neka kvaka? Takodje me zanima da li mogu kupiti Data Link na 2,4GHz ako mi je stanica na 2,4GHz? Pretpostavka je da kad koristim Data link, necu koristiti stanicu. Molim za pomoc.

Offline nebeski

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 386
Re: DJI Ground Station 2,4GHz
« Reply #1 on: September 24, 2013, 04:37:36 PM »
Radi ukoliko instaliras firmware 4.0 , sa starijim verzijama ne radi.

http://www.dji.com/dji-released-naza-m-firmware-4-00/


Da li neko zna da li Data Link (Ground Station) radi sa Naza V2? U planu mi je da kupim ovo pa me zanima sta se sve tu kupuje? Hexacopter imam i Ipad 3. E sad da li sam kupovinom Ground Station-a i bluetooth-a resio sve, ili ima neka kvaka? Takodje me zanima da li mogu kupiti Data Link na 2,4GHz ako mi je stanica na 2,4GHz? Pretpostavka je da kad koristim Data link, necu koristiti stanicu. Molim za pomoc.

Offline popovicr

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 90
Re: DJI Ground Station 2,4GHz
« Reply #2 on: September 24, 2013, 07:47:10 PM »
Da li je bitno da letelica uvek ima vezu sa Ipad-om ili se podatci ucitavaju pre polaska letelice na posao? Da li to neko zna?

Offline nebeski

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 386
Re: DJI Ground Station 2,4GHz
« Reply #3 on: September 24, 2013, 09:24:52 PM »
Da bi koristio ground station mislim da moras imati stalnu vezu sa letelicom.

Da li je bitno da letelica uvek ima vezu sa Ipad-om ili se podatci ucitavaju pre polaska letelice na posao? Da li to neko zna?