Author Topic: eo jedne hexe taze sklepane  (Read 2294 times)

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 744
eo jedne hexe taze sklepane
« on: May 11, 2014, 08:45:10 PM »

    Uzeh oklepani frejm za 40e, pa sam ga ja josh dokusurio, odvalio ga o zemlju sa 10 metara koso u punoj brzini, pa onda malo je radio chekitj i koleno, te sam ja to lepo sve ispravio, ni jedan novi deo nije stavljen, znachi sve je ispravljeno. Dobar sam kovach nema shta, evo slike danashnje posle dva leta od po 16 min...
















    Da nije bilo ovog odvratnog poklopca, sve bi bilo smrvljeno, ali pod poklopcem se sve vishe greje. Tako da ga sad vozim bez poklopac i najbolje se pokazao sa 5S sho mi je Nesho oma i reko, no ja da chekiram ko i svaki pochetnik...
 
    Na 4S radi perfektno ali troshi 20% vishe struje i znachajno je sve toplije, manji napon = vishe ampera = veci otpor = vishe se greje. Na 6S pochinje da divlja bez obzira na srozavanje p koeficijenta, generalno namera mi je akrobatska, da vidim kako ova shklopocija leti u brutal manual varijanti...   yeah

   Eeee josh neshto bi mogo probam, a to je rekord ulice u duzhini leta, sa dve skromne baterice od 1.3 kg leti 16 min u zelenoj zoni, a ovo chudo mozhe da ponese josh 2.5 kg...

                        (pijemo) (pijemo)                                  (<--) (<--) (<--)

Offline sova

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1035
Re: eo jedne hexe taze sklepane
« Reply #1 on: May 12, 2014, 12:35:26 AM »
Lego kod chicha zube dj wookong,lepo nema sta chika zubo!
ex pseudonijum: sova

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 744
Re: eo jedne hexe taze sklepane
« Reply #2 on: May 12, 2014, 01:08:05 AM »

    Kong je kod mene vise od godinu dana, beshe to prvi Danijelov kong, motori i kontroleri se Neshovi rashodovani.. Zhelja mi je bila da izmaltretiram hexa konfiguraciju pa onda da predjem na okto krst, vrlo me zanima kako to leti u akro varijanti...

                                     (pijemo) (pijemo)                                        (<--) (<--) (<--)

Offline sova

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1035
Re: eo jedne hexe taze sklepane
« Reply #3 on: May 12, 2014, 05:24:18 PM »
ajde izigraj se ti pa daj ga na prodaju  (work) (work)  :)aplauz :)aplauz :)aplauz
ex pseudonijum: sova

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 744
Re: eo jedne hexe taze sklepane
« Reply #4 on: May 12, 2014, 07:44:59 PM »

    kod mene je sve na prodaju, uvek...

Offline r-xx

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 744
Re: eo jedne hexe taze sklepane
« Reply #5 on: June 13, 2014, 12:54:02 AM »

    Druge elise, apsolute balans, leti savrseno, ista konfiguracija posle 17 min chisto, pad napona po celiji na 3.7V..  Proban akrobatski i sad leti kako treba...

    17 min nikad da prodje, a moze da podigne josh otprilike 2.5 kg,  mora da napravim jedan Gizmo test na opterecenje..

                                  (fiu) (fiu) (fiu)          (<--) (<--) (<--)       (<--) (<--) (<--)