Author Topic: Maytech Electronics  (Read 2156 times)

Offline fenix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
  • JUST FLY
    • www.rc-helivideo.com
Maytech Electronics
« on: September 25, 2014, 11:03:29 AM »

   Naravno vec poznata marka pogotovo za ESC  (res) imaju veliki izbor svih motora ,propelera....

                              http://www.maytech.cn/maytech/eng/default.asp

   Ko želi da pravi bilo koju vrstu multirotora od nano do teškaša sa ovim esc neće imati problema.Pošto sam imao problema sa raznim proizvodjačima i budzenja SimonK sa njima zbog lošeg hardvera nenormalno su se grijali tako da sam se na kraju odlučio za ovu verziju esc.Svi su sa SimonK softverom, hardver je odličan.Rade svoj posao za sve pare.Ja sam za hexu poručio ovaj

                                 MT35A-OPTO-HS-MK (SimonK Firmware)   ID6922998122400

cijena 12 dolara a na ostalim sajtovima se krecu od  30 era do 35 eura.

  Naravno svu robu šalju DHL za 3 dana stize paket a postarina je 62 dolara...I expresnije i jeftinije i sa DHL-om od drugih snadbjevacha.
Cijene na sajtu nisu istaknute pa ih trebate kontaktirati i onda dobijete cijene.

Što se tiče esc rekli su mi da se sto se tiče kvaliteta hardvera idu ovim redom.

  1.Harrier-EXtrem
  2.HS
  3.HS-V2
  4.HE
 Na mojoj hexi od 3.5kg sa KW2 motorima i 10x4.5 prop rade fenomenalno, vuku 8A po motoru naravno poslije letenja radna tem na nivou.
  Citao sam na forumima da su sto se tice hardvera ova HS V1serija kao HK blue series oni se takodje mogu fleshovati sa SimonK.Ko voli neka experimentishe sa HK ovi su ispitani odavno a od nedavno i ja sam se uvjerio u njihov kvalitet.Sto je veoma bitno fetovi su svi N i realne su Amperaze provjereno u Alldatasheet bazi 50A max.

    Evo par fotografija esc-a i josh jednom  (res)  za Maytec Electronics  (pijemo)

                 
 
The sky is the limit.

www.rc-helivideo.com

Offline banbo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 612
Re: Maytech Electronics
« Reply #1 on: September 25, 2014, 03:43:34 PM »
Hvala na info  ()-()
Make things as simple as possible, but not simpler.

Offline gizmo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1295
    • http://www.dragantrifunovic.com/
Re: Maytech Electronics
« Reply #2 on: September 26, 2014, 01:29:45 PM »
Ja ih imam na mom velikom X8 i prezadovoljan sam (40A). Jedino je ta postarina od 62$ malo suludo velika.
Vodite racuna ako porucujete bilo sta sto stize DHL-om ili TNT-om jer moze da se desi da vas pored velike postarine jos najmanje toliko ovde oderu za "usluge carinjenja".

Offline cakra

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 269
Re: Maytech Electronics
« Reply #3 on: September 26, 2014, 04:57:00 PM »
Kao sto rece Gizmo, mogu da potvrdim da sve sto ide preko DHL , TNT  kurira...ovde kod nas u Srbiji ide preko nekog speditera...
a to po pravilu znaci min. 4000 din troskovi spedicije, plus carina...i to posteno zaracunata...plus po koji "sitni" trosak u vidu neke takse...

Prosli put sam za neke  VHF tranzistore vrednosti oko  200USD, DHL platio 50-60USD...a spediter me oderao sa nekih 15000din...
Znaci tuga...
Najgore od svega da sto vecina ozbiljnijih kompanija sa zapada-iskljucivo rade preko DHL i sl. kurira...i nece ni da cuju za klasicno slanje... :(




Offline banbo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 612
Re: Maytech Electronics
« Reply #4 on: September 26, 2014, 05:26:22 PM »
Pa gde je rodbina u inostranstvu? mmmm
Make things as simple as possible, but not simpler.