Author Topic: Predstavljanje jednog početnika  (Read 2667 times)

Offline Pbcraska

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
Predstavljanje jednog početnika
« on: November 04, 2014, 07:00:36 PM »
Pozdrav drugari,  ja sam Aleksandar iz Raške. Imam 37 godina i ovaj hobi me od malena privlačio ali nikad vremena i novca na pretek.  Tako da sam se tek sad odlučio da probam ono što me je oduvek privlačilo. Za početak bi kupio neki polovan multikopter,  čisto da malo naučim i probam da snimam onako iz hobija a u planu mi je i neki avion. Nadam se da ću na ovom forumu dobiti neophodne informacije kone će mi pomoći kao početniku.  Hvala unapred.

Offline Daky

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 555
    • FaceBook
Re: Predstavljanje jednog početnika
« Reply #1 on: November 04, 2014, 07:14:02 PM »
Dobro dosao u svet RC modelarstva, svidja mi se ono sto zelis jer i ja to zelim. Moje misljenje da ne treba zuriti sa snjimanjem dok god ne savladas ono sto treba, otom potom to ce ti reci ovi clanovi koji su mnogo ali mnogo iskusniji od mene, sve najbolje i puno provednog vremena u ovom hobiju!  (<--) ()-() (pijemo)
Dalibor Daky Ilić

________________
ex Smeker

Offline Saka

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 120
  • Leteti leteti i samo leteti
Re: Predstavljanje jednog početnika
« Reply #2 on: November 04, 2014, 08:55:34 PM »
Pozdrav Aleksandre, dobro došao :-)
Reći ću ti ono sto su meni iskusniji rekli kad sam ja bio u toj poziciji kao ti sad.
Da li zelis quad ili avion
Ako si za quad da li da kupis polovan ili sastavis sam veruj mi sastavljaj sam(osecaj je odličan kad nesto leti sto si ti makar spojio od svih gotovih delova)
Ako zelis to da radis isključivo iz hobija prvo sastavi quad, malo vezbe, gimbal i fpv idu kasnije.
Savet, gledaj snimke i vidi sta bi tebe najviše ispunjavalo u ovom hobiju i idi u tom pravcu.
Sve najbolje, pozdrav

Offline LazarStan

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 412
    • Dreamer Beats
Re: Predstavljanje jednog početnika
« Reply #3 on: November 04, 2014, 09:33:31 PM »
Dobro dosao u ovaj caroban hobi,ja sam takodje pocetnik,pravio sam nekoliko aviona ali sebe smatram pocetnikom sve dok ne budem leto duze od 5min.Eto ako ja mogu da dam neki savet a to je da u ovom hobiju treba imati strpljenja,slusati starije i pitati za savet,jer se neke greske skupo placaju!

Veliki pozdrav,i samo napred!  (<--)
They got money for wars but can't feed the poor

-2Pac

http://www.dreamerbeats.com/

Offline rajker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2406
Re: Predstavljanje jednog početnika
« Reply #4 on: November 05, 2014, 12:58:46 PM »
Dobro doso ! Sretno !
Nije sramota učiti !!!