RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > SCALE MODELI

CANADAIR CL-415

<< < (5/20) > >>

drjack:
Ne treba ti ojačanje, ali ako ga već stavljaš  neka bude nešto jače od balze. Mozes ojacati iznutra sa dodatnim pregradama. Ja to upravo radim zbog stajnog trapa. Ako ga zakucaš direktno u zemlju , neće mu pomoći nikakva ojačanja.
Farbara sa ovim sprejom za stiropor se nalazi u Višnjickoj kad se krene od Pančevačkog mosta prema Višnjici  pre onog skretanja desno za Karabumu. Tu imaš u stvari dve farbare, u prvoj na koju naidjes sam slučajno naleteo na taj sprej. (duga je isto dobra Bojadex)
PU MAX sam uzeo u farbari kod mene na Brdu , poručio kod komšije, kako reče  ostala su još  samo još 2 kom kod uvoznika... Cena 820 din. za ono pakovanje sa slike. Nisam ga još probao  ali verujem da je odličan. Javiću rezultate.
 

drjack:
I ovde se pomalo radilo:Ovo je opruga od prohromske žice, koja otvara i zatvara poklopce za ispuštanje vode.



I poklopci koji još nisu fiksirani za korito:


Držači su lepljeni PU MAX-om.

drjack:
Stiglo leto pa se ovih se dana, nakon duže pauze, užurbano radi
na modelu. Danas sam petljao oko zadnjeg dela trupa i uklapanja vertikalca. Trup još ne zatvaram , dok ne ubacim dodatna ojačanja,
za demontažne točkove. Pripremljeni su i  bovdeni  prema repu. Vertkalac se mora iseći i odvojiti pokretni deo ,  + mesto  gde će
proći horizontalac. Magneti kabine ubačeni, kabina ojačana. Krilo čeka karbonske cevke ali stići će ovh dana.

PU MAX lepi za sve pare iako mu je rok istekao još za N. godinu....

drjack:
Pošto su slike opet oživele uz Preskovu sugetiju evo da dosolim malo ovu temu sa svežim fotkama ,  pravih Canadera koje sam lovio ovih dana po nebu i moru ..











pnedic:
Ih, kakve fotke !!!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version