RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Šta mislite.. Egde 540...

<< < (9/9)

zgrujic:
Kad god sam mislio da tako neka sitna neispravnost moze da prodje dobio sam po usima! Strpljen spasen!

branek:
E pa drugari... sve je sklopljeno... i podešeno (po mom mišljenju). Slike ću okačiti malo kasnije. Radio sam i bio na polsovnom putovanju tako da malo kasnim od prvog plana!

Sad sledi pitanje.. ide li neko u nedelju na savski kej da leti i jel voljan da mi pruži pomoć... moj prevoz! Ili neki drugi aerodrom. Otvoren sam za predloge!

pozdrav
branek

P.S. Nosim i neko pivce, kažu biće vruće!

IVAN3D:
Vrlo moguce ali ne obecavam nista!

poz

Ivan

branek:
Hvala svim drugarima sa nedeljnog druženja na 13. Maj-u .... super je bilo, svi su pomogli, bili ljubazni... stvarno sam se osećao kao da sam oduvek modelar... Svim početnicima preporučujem jedan ovakav susret za prvi let. Stvarno je bilo odlično...

Što se tiče aviona, stajni trap se popravlja i ojačava, stavljaju se veći točkovi (51mm), zadnji upravljivi ako stigne, isto se stavlja... i vidimo se opet...

Snimak nije neki (postavljam ga kad ga prebacim sa kamere na računar), ali se vide greške.. na početku sam teško kontrolisao avion, onda sa uspostavio kontrolu aviona, ali sam imao problema da kontrolišem sam let... i naprasno sam odlučio da sletim, bez razloga, a da ništa nije bilo odrađeno kako treba pre sletanja... i polomio stajni trap, koji je inače loš. Kao što Gile reče, verovatno bi na betonu bilo bolje (ako bi ja pogodio pistu :)... Ali dobro nisam nezadovoljan.. malo ljut na sebe zbog grešaka ali nije bilo loše nije...

Dakle.. trebaće mi malo folije za popravku... pa ako ima dobrovoljaca iz okoline Braće Jerković, ako nema ne gine mi Zemun... :)

Još jednom svima hvala

pozdrav
branek

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version