RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > SCALE MODELI

Stearman Pt-17 Kaydet - 3D LabPrint

<< < (3/11) > >>

sasadjuric71:
Odlicno odradjeno Gabore ,i ja sam dobio od Vlade jedan ovakav model :)aplauz i u fazi sam sklapanja ali zbog drugih obaveza jos ga nisam zavrsio .Osnovno sam sklopio trup, krila ,rep je sad na redu posto moram da ugradim prvo servoe pa zatim da sastavim skroz trup .I napred imitaciju motora sa probematicnim drzacem motora ,koji cu morati nekako da ojacam ili drugacije resim na osnovu tvog iskustva .U svakom slicaju lep i prilicno tezak model, kako leti videcemo, i za kraj HVALA VLADO. (res) (<--) (<--) (<--)

alzo:
Prelep model ali prilično težak. Sale ako još nisi sklopio krila obavezno ubaci šipku u korenu krila pošto sam prisustvovao sklapanju krila od plastike pri malo oštrijem lupingu.Koliko sam video na slikama kanal postoji a u ovo krilo šipka nije bila ubačena i samo je bilo krc. Ako je sad već kasno, onda letenje bez egzibicija  (<--)

marko.jovanovic:
Jel to rasklopivo?
Misilim jel se krila odvajaju ili su zalepljena?
Da li postoji manja verzija ovog modela?
Trebaju ti samo nalepnjice i biće to odličan model.

sasadjuric71:
Pa vidi ALZO ovako krila sam sastavio ,a taj kanal koji postoji je ustvari kanal za kablove od servoa a ne za ramenjacu ,model jeste tezak ali je dvokrilac i mislim da je dosta spor model .A kao sto se vidi na slikama gotovog modela kod Gabora ,videcete da se krila oslanjaju na cetiri mesta ,dva na trup, i dva krilo na krilo A sto se Igore rasklapanja tice jeste rasklopiv ,mogu da se skinu krila,za manji model jel postoji ne znam.   ()-() (<--)

Gabor:

--- Quote from: alzo on June 15, 2017, 04:32:53 PM ---Prelep model ali prilično težak. Sale ako još nisi sklopio krila obavezno ubaci šipku u korenu krila pošto sam prisustvovao sklapanju krila od plastike pri malo oštrijem lupingu.Koliko sam video na slikama kanal postoji a u ovo krilo šipka nije bila ubačena i samo je bilo krc. Ako je sad već kasno, onda letenje bez egzibicija  (<--)

--- End quote ---

Što se tiče težine, u opisu stoji da sa 4S ne sme da pređe 2800g(!!!) Tako da, ja sam 'ladno i granicama.  Taj kanal postoji da su uvuku produžni servo kablovi. Inače nema napravljeno mesto gde bi se moglo ubaciti bajonet. Što se tiče letenja, tu nema 3D i ostalo. Samo polako, nežno  :big smile  Mada ovaj moj nije još ni poleteo...


--- Quote from: marko.jovanovic on June 15, 2017, 05:47:12 PM ---Jel to rasklopivo?
Misilim jel se krila odvajaju ili su zalepljena?
Da li postoji manja verzija ovog modela?

--- End quote ---

Može da se skidaju jer je fiksiran pomoću iglica, konkretno, ja sam koristio spajalice... Za manji model ne znam...


--- Quote from: sasadjuric71 on June 15, 2017, 11:53:36 PM ---Pa vidi ALZO ovako krila sam sastavio ,a taj kanal koji postoji je ustvari kanal za kablove od servoa a ne za ramenjacu ,model jeste tezak ali je dvokrilac i mislim da je dosta spor model .A kao sto se vidi na slikama gotovog modela kod Gabora ,videcete da se krila oslanjaju na cetiri mesta ,dva na trup, i dva krilo na krilo A sto se Igore rasklapanja tice jeste rasklopiv ,mogu da se skinu krila,za manji model jel postoji ne znam.   ()-() (<--)

--- End quote ---

Sad čitam, Saša je već dao neke odgovore   ()-() Sad, da li će biti spor, čisto sumnjam. Ako pogledaš npr Ultimate (1400mm), i oni su dosta brzi, i ne trpe male brzine. Mada ovaj ima blagi V, ali opet. No, ostaje da vidimo...  (<--)



Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version