RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

sukhoi 29s od 194cm

<< < (2/8) > >>

zajo:
Ja bi za benzinac,samo napunis rezervoar i ides dalje.A za baterije,trebaju ti bar 3 za tri starta jer cekati da se baterija napuni stvarno je bedaks.I molim te nemoj da stedis za servoe.
Pozd.

adam:
nisam poznat po tome da stedim na opremi ;D bice neki digitalni servoi nekog futaba proizvodaca;D ;D ;D i bice elektro to je vec sigurno stizu polako i akumlatori!!!!!

adam:
upravo je stigla ptica ,sta da kazem stvarno koliko para toliko muzike evo i koja slicica  

Lazo:
Au!!!  (:sok:)

magic:
Svaka cast! Neka je sa srecom. Ako nisi vec pazario servoe razmisli o Graupnerovoj DES seriji, jako dobre cene, nasao sam test koji je jako pozitivan, okacicu ga veceras na forum.
Drago mi je da se broj velikih modela na struju povecava. Prvi je bio Goran sa Inspire 90 sa 10S baterijama, pa je onda stavio 10S struju i na Funtanu, evo sad ti sa SU 29 a i ja sam odlucio da moja H9 Extra 260 27% bude na struju, ali necu je poletati ove godine jer imam da poletim jos dosta toga novog ove godine (tu i neki Sebart Angel 50 ceka strpljivo u kutiji svoj red ;)).

Ajde kada ce neko okupljanje pa da vidimo novu pticu u letu!

poz

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version