RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

F3A i IMAC

<< < (18/20) > >>

magic:
Vec puno o ovome ima na RC Universe http://www.rcuniverse.com/forum/m_9833118/mpage_1/key_/tm.htm

poz

SABURO:


i video klip.. naravno cika Sebastiano.

IVAN3D:
Ko me poznaje ovo ce mu biti prosto neverovatno....
Pocinje da mi se svidja F3A.....   ::)

Secam se da je tata Laza svojevremeno konstruisao jedan po meni tada predivan model koli je jos tada izgledao kao ovi sada ali bila valjda losa vremena pa nikad nije otislo dalje.
Medjutim pada mi na pamet ako se vec kod nas "pokrece" polako i ponovo F3A zasto ne bi napravili nas model???
Malo se ulozi u kalupe i u startu se napravi ozbiljna masina.
Ja doduse nisam razgovarao na tu temu sa tata Lazom em sto nije tu em sto to mora da uradim polako i nezno da ga moje interesovanje ne osamuti :) ali mislim da bi on bio raspolozen da konstruise neko novo cudo (dokazao se bar sto se mene tice (on konstruise ja pobedim :big smile)).
Naravno ne mora on da bude glavni i odgovorni ali cela ideja je da se napravi nesto nase....

Evo ga tip Sebastiano vodi na takmicenju sa svoim modelom koji klot kosta 1500 evra a pogonska grupa jos 750 (jedna elisa).

zajo:

--- Quote from: IVAN3D on August 30, 2010, 07:00:52 AM ---Ko me poznaje ovo ce mu biti prosto neverovatno....
Pocinje da mi se svidja F3A.....   ::)

--- End quote ---

АААХАХАХАХА :)aplauz oo)) (yay) :sljus само напред lol

magic:
He, he, he, dosla maca na vratanca. Cek, cek, samo da te cujem u subotu kada se vratimo iz kapfenberga :). Ivane nista ne brini, tu bubu oko konstruisanja domaceg modela sam mu vec ja ubacio tako da nece biti problem da ga dodatno poguramo ...

poz

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version