RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

F3A i IMAC

<< < (19/20) > >>

IVAN3D:

--- Quote from: magic on August 30, 2010, 11:32:26 AM ---He, he, he, dosla maca na vratanca. Cek, cek, samo da te cujem u subotu kada se vratimo iz kapfenberga :). Ivane nista ne brini, tu bubu oko konstruisanja domaceg modela sam mu vec ja ubacio tako da nece biti problem da ga dodatno poguramo ...

poz

--- End quote ---
Pazi helikopteri su zakon i tu nema sta :) ali presudice mozda utisci sa evropskog.
Jedva cekam da vidim te modele uzivo i letenje pa cu se polako opredeljivati to be or not to be a preovladalo bi ako bi se radio nas model jer sam siguran da bi bio deluxe.

magic:
Definitivno vredi pogledati:



poz

zajo:
Па то је Латвианац Donatan Pauzuolis. Ја сам тотални фан његовог летења, стварно а hard core, рокерски цепа али веома прецозно-перфекција (res)

magic:
Jeste Zajo upravo on. Pre ili kasnije svi shvate koja je najlepsa disciplina u RC - preciano letenje! Cak je Andrew Jesky koji leti freestyle jos za klasu bolje i od Donatasa presao na F3A.

poz

darko:
Neki dan sam bio u Zagrebu tj. u Gorici i razgovarao sam sa Borisom Mejićem, predsjednikom  njihovog kluba u vezi F3A takmičenja ! Naime on ima 2 sina koji se takmiče u ovoj disciplini i mogu vam reći da su odlični ! Oni povremeno prate i ovaj forum i meni su izrazili žaljenje pošto ih niste zvali na vaše prvo takmičenje ! Rekli su mi da ste uputili poziv Slovencima na njihovom forumu a da ste njih preskočili a da bi se veoma rado odazvali vašem pozivu ! Bio sam na njihove dvije tekme i moglo se dosta toga lijepog vidjeti ! Oni se redovno takmiče zajedno sa Slovencima, Prošle godine u Gorici su bila 3 Slovenca a mene je oduševio najmlađi od njih ( oko 16 godina )sa svojim slobodnim programom uz muziku !
Eto samo da znate da su momci voljni doći pa da znate a ukoliko biste i vi željeli  doći na njihovo takmičenje više ste nego dobrodošli !

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version