RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

sebart miss wind s50

<< < (3/7) > >>

IVAN3D:
 :)aplauz (:sok:) (res) (pijemo) (<--)

SABURO:
 :)aplauz  (res)

magic:
E evo malo u foto prici kako to sve izgleda kada se otvori kutija i sta u model ide od opreme:

Seba sada sa ponosom istice da su njegovi modeli presvuceni Oracoverom. Puno ljudi se zalilo ranije na kvalitet folije, to sada vise nije slucaj



E kada otvorimo kutiju, u njoj naravno trup, horizontalac, vertikalac i sva ostala "sitnurija" potrebna za sklapanje modela. Cek, cek a gde su krila  ???



Pa naravno krila su ispod svega toga, jer su u jednom komadu. Ali gle,  :)aplauz dosla su vec sa zastitom koja ce se i posle koristiti. Lep detalj, nema sta!



A kada ih otpakujemo, joj lepote, stvarno vrhunski uradjena i tanka, tanka, duplo tanja nego na Angel-u



Trup nema klasican kapotaz koji se skida, on je vec zalepljen, i samo ima otvor gde se stavlja baterija. Svi otvori za hladjenje vec uradjeni!





Od opreme ide:
Hacker A50-12S, kontroler Hacker 70A SB, 5S baterija 4.900mAh 20C i 16x10 Turnigy light electric elisa. Ovo bi trebalo da bude vise nego dovoljno za vrh performanse



Prijemnik Spektrum 7 kanala kako bi svaki servo bio na svom kanalu i bez upotrebe Y kabla. Servoi su HGD-202HB u krilima i HGD-650HB u repu. U krilima su mali od 11,5mm i 1,5kg, a u repu standardne velicine od 6,5kg. Ja sam vrlo, vrlo zadovoljan InoLab servoima



Posto je livada na 13. Maju malo neravnija idu veci tockovi i kapice. Isto tako ne svidja mi se resenje za zadnji tockic koji je dosao uz model pa sam uzeo Sullivan



Kvalitet trapa je znacajno bolji nego pre godinu dana tako da nema potrebe za nekim karbonskim. Mozda samo jos padne neki karbonski spiner i to je sve.

Naravno, sa ovakvim vremenom napolju nece skoro poleteti, ali u narednih 45 dana pripremicu za prvi let jos 3 skroz nova modela!

poz

SABURO:
Sada vidim i opravdavam cenu ovog modela, jer je prosto neverovatno da neko dobija i presvlake uz default ARF paket + na celu pricu sto je dvokrilac...Zaista impresivno.
Jos jedna stvar koja je interesantna i koju ne bi trebalo da izostavis prilikom fotkanja buducih slika je vertikalno kormilo...necu da kazem zasto, ostavicu da slika kaze umesto mene...
 ;namig
kolika je ocekivana tezina modela spremnog za let?

petar:
Jos tri modela!?

Crni Magik, pa sta ce biti sa tobom kad te zena dohvati... (Ima da budes razapet na krst, pazi sta ti govorim....)

I gde ces sve te modele da drzis?

PS. Nema sta, lep model kao i angel 50 kog smo vec videli u akciji.

Pozdrav,
Petar

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version