RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

sebart miss wind s50

<< < (6/7) > >>

SABURO:
I fotke..











Jako lepa sprava za intro u F3A... 


i moj snimak leta al` zamalo..



 (pijemo)

magic:
Upravo dopunjavam baterije od proslonedeljnog letenja (pripremam se za sutra  :big smile) i to je tu izmedju 2.200 i 2.500mAh za nekih 6 minuta letenja. Letenje jeste bilo dosta opusteno ali ove baterije bez problema mogu da teram do 4.000mAh. Znaci bez problema ima struje za 8 minuta nekog programa.

poz

magic:
Napravljeno danas jos 5 letova (4 ja i jedan saburo) i moram da priznam da kada je vetar do jedno 3m/s to je neverovatan osecaj koji ovaj model pruza. Malo sam danas vezbao hammerhead i da budem iskren ne vidim kako bi to inace moglo bolje da se izvede od onoga kako sam ga ja danas izvodio. Moze drugacije, to je sigurno, ali bi i ovo moje verovatno dobilo maksimalan broj poena na nekom medjunarodnom takmicenju. Isto tako spori lupinzi, prava milina! Naravno potrebno je malo privikavanja kao i za svaki drugi model ali ovaj kada covek jednom provali on onda iskljucivo radi ono sto mu se zada. Jako lepo osecaj!

Isto tako moze da se leti sa mnogo manje gasa neko sto sam pravio prve letove jer je i na malim brzinama neverovatno poslusan. Danas sam bez problema lete skor sve sa 50-60% i dodavao do 75% u vertilkalama. Sa ovim modelom covek moze definitivno da ozbljno krene da vezba neki program, narocito po mirnom vremenu. Kada malo zaduva bice tu Wind 110, a za neko takmicenje, e o tom po tom  ;)!

poz

magic:
Sprema se za sutra pa sam dopunjavao baterije. 4 koje sam ja leteo skoro sve dopunjene identicno ~2600mAh posle 6 minuta letenja. Nikola koji je lete 7 minuta i leteo brze sa modelom nego sto on to trazi (samo je stvar privikavanja u pitanju) je bogami potrosio 3.900mAh. No, siguran sam da navikavanjem da model radi sve i na malom gasu bez problema je to 8 minuta programskog letenja a da se ne potrosi vise od 4000mAh, znaci idealno.

poz

sasa:
Cestitam Veljko na modelu ali ovo kad kazes,citiram,bogami potrosio 3.900mAh, je isto kao kad bi reko neko al sam dobro rucao dve boce infuzije  :_D :hehe
Da je sreca da si rekao,potrosio sam litar goriva  :)aplauz..Sala naravno  ()-() .model ti je prelep al steta sto nije nitro  (yay) (yay) (yay)

pozdrav od Sase

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version