RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

sebart miss wind s50

<< < (5/7) > >>

SABURO:
Ne znam sta da napisem!!!  :o
Iskreno nesto najbolje sto sam leteo do sada..Valjda je to zbog vise faktora, a jedan i najvazniji, DVOKRILAC JE TO!  :big smile
Da, neverovatno koliki diapazon brzina poseduje i na koliko maloj brzini moze stabilno i precizno da leti..sve akrobacije koje sam izveo prilikom prvog leta su samo dokaz moje niotkud izazvane povezanosti s ovim avionom..Ovo je samo doprinelo da jos vise zavolim F3A letenje, za koje tvrdim da je jedna od najlepsih disciplina u RC-u. Razlog ce te sami pronaci ako pokusate da neke od akrobacija iz naprednog F3A programa pokusate da izvedete (makar na simulatoru)..Verujte mi Sex za mozak..Avion je za cistu 10 makar iz mog dosadasnjeg iskustva, a kako tek leti Ms Wind 2x2, e to tek ne mogu da zamislim kad me je ovo "malo" cudo oborilo s nogu..
Slike cu postaviti sutra jer me nesto zeza PS..

Lazo:
Mislim, nemo' da se ljutite, ali što jes - jes.  :mhm

Evo malkice od današnje atmosvere na 13.maju, na slikovit način:










Mislim, bilo je zaebalo vek!
I, onda je doš'o Gile...

 (pijemo)

darko:
Da malo ukradem temu i u mom jatu uskoro jedan Sebart ali Katana S 140 benzinac sa motorom od 45 cc ! Ove sedmice idem u Zg po nju posto mi je danas stigla iz Zadra u ZG !



Moja je zelena sa CRRC 45i motorom


mirce:
E, pa Magic da te dobro i dugo služi...
Drago mi je da si toliko zadovoljan. Model vać "na oko" izgleda mnogo lepo, a ako tako i leti, kako pišete, baš ćeš se nauživati...

Pozdrav i Novog Sada

Mirče

misha:
moje cestitke na uspesnom prvencu. veoma lep i interesantan model.
u zadnjem broj RCME casopisa je izasao test ovog modela pa evo pdf fajla ako nekoga interesuje.

http://rapidshare.com/files/422769787/mw_clanak_iz_rcme.pdf

(zbog velcine fajla nisam mogao da okacim direktno pdf na forum, tako da ga muzete skinuti sa rapidshare-a)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version