Author Topic: problemcic oko nitro modela  (Read 3558 times)

Offline vuk

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 159
problemcic oko nitro modela
« on: November 19, 2009, 10:20:16 PM »
e pa ovako imam jedan problem sa mojim rc buggijem ja ga upalim i motor radi ali neokrece zupcanik ja sam tu nes majstoriso ali nista izgleda da mi proklizava nekakav kao valjak mali plasticni a u njemu male sipkice pa neznam akoneko moze da mi kazekako se taj deo zove i de ima da se kupi

               hvala unapred
               pozdrav

Offline ivanmagd

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 816
Re: problemcic oko nitro modela
« Reply #1 on: November 20, 2009, 12:05:18 AM »
Pozdrav Vuce , mozda bi bilo dobro da postavis neku sliku tog zupcanika jer ih na nitro buggy-ju ima mnogo , ja sam imao slican problem pa sam ga resio dotezanjem malog imbusa na zupcaniku koji sluzi da fiksira zupcanik za osovinu, i da malo detaljnije opises sta se dogadja, ili mozda mislis na kvacilo koje se aktivira tek na odredjenom broju obrtaja  pa te buni , mogucnosti ima mnogo.

Offline vuk

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 159
Re: problemcic oko nitro modela
« Reply #2 on: November 22, 2009, 12:11:47 AM »
e izgleda da je to kvacilo de to imam da kupim ja msm da je to jer kad je on radio ja ga u leru malo turiram i onstoji a sad kad mu dam gas on nece da krene de ima da se kupi to kvacilo ???

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: problemcic oko nitro modela
« Reply #3 on: December 06, 2009, 08:16:05 PM »
koji je tacno model u pitanju i daj neku sliku ?

Offline vuk

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 159
Re: problemcic oko nitro modela
« Reply #4 on: December 08, 2009, 12:52:21 AM »
trenutno nije nijedan   ;D :pop:

Offline vuk

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 159
Re: problemcic oko nitro modela
« Reply #5 on: December 12, 2009, 11:04:20 PM »
opet ja :big smile imam problem oko modela radi se o heng long turbulent eldersu problemje sitan al neznam sta da uradim oo)) imam na njemu prilicno jak stock motor jer po mojoj proceni ja kad mu dam malo vise gas on zanosi pa cak i sa tockovima koji imaju krampone :jaki: pa neznam jel to do motora ili do cega jer sam imao neki servo na njemu i crko mi je a sad sam stavio neki modelcraft es-030 top line i valjda nema dovoljno snage da ga ispravi kad ga natrimujem i stalno mi zanosi kad mu dam gas i drzim da ide pravo....sta treba da uradim???