RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Precision aerobatic Katana mini

<< < (4/6) > >>

POSEIDON:
Pa prvo mi pukne fiksni deo horizontaca u korenu...već je bio dobro zalepljen...bog to ne rastavi..nisam imao izbora nego sam sam ga zalepio na sudar i nalio lepkom...prilično je čvrsto (znam trebalo bi odraditi ceo deo ponovo i presvući...al prvo nisam vičan tome...i dok nađem odgovarajući monokot..prođe leto ) ajd sad, ostalo sam odradio,kako tako...barem je sve ravno..sad moram da vidim koje delove ojačati malo staklenom tkaninom,nosač motora mi deluje prilično krhko...a i ostale sitnice unutar trupa i da rešim poklopac da mogu da ga stavljam na magnete,a ne sa šrafovima kako su oni predvideli...videću još.

Gatti.Gatozza:
Da li neko zna koja je najpovoljnija varijanta za nabavku PA mini katane?

IVAN3D:

--- Quote from: Gatti.Gatozza on June 10, 2011, 09:21:57 PM ---Da li neko zna koja je najpovoljnija varijanta za nabavku PA mini katane?

--- End quote ---

Po meni je najpovoljnija kombinacija za nabavku mini katane nabavka katane MD ili jos bolje njihovog novog modela http://www.precisionaerobatics.com/product_details.php?pid=52 !!!
Ja sam imao katanu MD i na njoj sam naucio prakticno sve sto znam (od 3D letenja) i leteo sam je jako jako dugo.
Mi smo je porucivali direktno iz Australije i nju i addiction i ljui su jako jako komunikativni i operatini...

Gatti.Gatozza:
Kako ste prolazili sa poštarinom, s obzirom da su na drugom kraju sveta?

IVAN3D:

--- Quote from: Gatti.Gatozza on June 10, 2011, 11:06:25 PM ---Kako ste prolazili sa poštarinom, s obzirom da su na drugom kraju sveta?


--- End quote ---

Ne secam se detalja ali nije bilo nista strasno brzo je stiglo jer ide DHL-om (mislim da ni carine nije bilo).....

Sve u svemu vrhunski modeli, mi smo katanu MD uzeli komletnu od njih sa njihovim setup-om i nije bilo greske.
Svakako ako mora katana onda MD obavezno ne mini jer je ova prava mera...

Pozzz
Ivan

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version