RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Precision aerobatic Katana mini

<< < (3/6) > >>

POSEIDON:
Naravno...zadovoljstvo će biti moje :jaki: :big smile

Gabor:
Dragane, nek te dugo služi !!!  ()-()  Samo sad... mmmm odustao si od Kyosho-a, ili sa tom pričom nema veze, ovo ti upao samo tako ?  ;namig

kremic:
 :)aplauz :)aplauz :)aplauz

Ok sto se tice krivice, "kriv"' sam.
ali znas za one sto su u pravu...
sta im se kaze kada su u pravu
hm... ne bih sada o tome :)

Bolje ipak biti kriv :)


Ali znas Lazo da ti ja uvek oprastam, bas si me obradovao sa ovom slikom :)
 (pijemo)
Pozz.

POSEIDON:
E kremo,valjda će i moja katana ugledati svetlost dana pre nego što sa njom založim vatru...pošto sam naravno nestrpljiv ( jer sve je ukazivalo na to da će ostati u kutiji celu sezonu) ,krenuo sam da je polako lepim...reko da se suši i stvrdne dok ne stigne elektronika i servoi. Ja se godinama bavim maketarstvom i mačiji kašalj mi je da sklopim maketu tenka sa jedno 1500 sitnih delova,al sam zato katanu usro do balčaka...biće pravo čudo da uopšte poleti  :notworking ( nikad ne uzimajte da pravite nešto kada dođete kući nervozni sa posla  (___) )

kremic:

--- Quote from: POSEIDON on May 07, 2010, 11:31:52 PM ---E kremo,valjda će i moja katana ugledati svetlost dana pre nego što sa njom založim vatru...pošto sam naravno nestrpljiv ( jer sve je ukazivalo na to da će ostati u kutiji celu sezonu) ,krenuo sam da je polako lepim...reko da se suši i stvrdne dok ne stigne elektronika i servoi. Ja se godinama bavim maketarstvom i mačiji kašalj mi je da sklopim maketu tenka sa jedno 1500 sitnih delova,al sam zato katanu usro do balčaka...biće pravo čudo da uopšte poleti  :notworking ( nikad ne uzimajte da pravite nešto kada dođete kući nervozni sa posla  (___) )

--- End quote ---

Batali te negativne misli. MORA DA LETI ;)
STa se desilo u procesu sklapanja, kakav problem si napravio?
Poz.
Krema

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version