RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Precision aerobatic Katana mini

<< < (2/6) > >>

mirce:
O ovom modelu imate ovde:

http://www.nsmodelers.rs/katana.htm

Vremenom su se pojavili kinezi sa jeftinijim baterijama i ostalom opremom, tako da set up koji je na sajtu možda više nije interesantan.

Sve u svemu model lepo leti. Imao ga je i Coka, pa može napisati koju reč kakav je u vazduhu.

Nadam se da će te dugo i dobro služiti...

Pozdrav

Mirče

Lazo:
Elem, 20. januara 2007. godine, taman sam bio izašao sa VMA posle operacije kamena u žučnoj kesi, pozove me telefonom moj drug Krema, da dođem na parking kod buvljaka, da mi pokaže neki model kojia će on tu da leti. Kako nije nikakav problem da ribu nateraš u vodu, za čas posla smo ja (onako preštepovan, sa još ne skinutim koncima sa reza) i Ljubigamajka bili na licinom mestu. A tamo - NOVA NOVCIJATISTIČKA MINI KATANA! Leti ko munja nebeska. Ja u zabezeku! Taj momenat je Ljubigamajka i slikao:



I šta da vam pričam?! To je bio moj prvi uživo susret sa elektro-modelima nove generacije. Sa brašles motorima, LiPo baterijama, balanserima, popokatepetlima... Oduševio sam se. Tog momenta je donesena odluka da glow modeli, što se mene tiče, idu u istoriju. Odmah sam od Kreme uzeo podatke o Precision Aerobatics-u i "krenem" u nabavku. E, ali pošto moj jednostavno MORA da bude veći od Kreminog, a taman se bila pojavila, poručim ja Katanu MD sa kompletnim setup-om...
To je bukvalno moj novi početak u modelarstvu.

Dakle, za sve je kriv Krema (da znaš Gile). Dobo, kriv je on i za još što-šta, ali nećemo o tome.

P.S.
Draganče, lično ću ti polomiti kičmu na više mesta, ukoliko zbrziš ovaj model! :big smile

POSEIDON:
Bez tebe Lazo neću ni da ga pipnem...ipak mi za ovo treba tvoja stručna i moralna podrška. (res)  (pijanoo)

misha:
cestitam :)aplauz

Lazo:

--- Quote from: POSEIDON on January 22, 2010, 12:16:27 AM ---Bez tebe Lazo neću ni da ga pipnem...ipak mi za ovo treba tvoja stručna i moralna podrška. (res)  (pijanoo)

--- End quote ---

Imaš je, ali insistiram da mi ni pod kojim okolnostima ne daš da ti je ja prvi poletim :sljus

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version