RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

27% Extra 260 Hangar 9

<< < (4/13) > >>

magic:
Prvi let najverovatnije u Aprilu jer u Martu sam zatrpan poslom a i baterije u zadnje vreme strasno dugo putuju iz HK. Imam gomilu modela da podignem u vazduh po prvi put pa je guzva :): Su2930E, Hotliner, Kelly, Wind 50 i Extra 260.

poz

jrlotpi:
Marko sta si odlucio za spiner, onaj aluminijumski je bas bezveze.

 

marko:

--- Quote from: JRlotpi on March 03, 2010, 10:58:55 PM ---Marko sta si odlucio za spiner, onaj aluminijumski je bas bezveze.

--- End quote ---

Zbog cega mislis da je bez veze? ???

Spiner je super, jedino cu ga promeniti za carbonski ako ne budem mogao da izregliram avion bez dodavanja olova, to jest ako mi avion bude nosat.

Magic i ja isto planiram april, posto cu sredinom marta otici na dve nedelje u Maroko, malo na surf.
Cisto da se malo skrati ovo smor vreme u BGD-u.

jrlotpi:
Ma to je sala, bilo bi super kada bi imao rezervu tezine da njega postavis

magic:
Hm, kada procitam da sam najavio da ce prvi let biti u Aprilu shvatim koliko je to bilo optimisticno. No, ova godina sto se tice vremenskih prilika je stvarno bila fuj, do jula padala kisa a onda +40 iz mesta, kada se nismo poonesvescivali jednom na livadi ...

Nego, model je spreman, uz veliku pomoc Nikole, Laze i Stevana konverzija sa glow na elektro je majstorski uradjena. Model stvarno izgled prelepo i ocekujem da ce tako i da leti. Kako dugo nisam leteo, ove nedelje je zato malo leteo simulator cisto da se vrate pokreti.

Sutra, subota 21.8. oko 10 bicu u Zemun Polju gde ce model nadam se poleteti jer treba jos proveriti rad motora i uraditi range check posto to u kuci ne moze. Veceras punim baterije i stelujem stanicu  :mhm.

Napokon  (<--)!

poz

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version