RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

27% Extra 260 Hangar 9

<< < (2/13) > >>

magic:
Powerbox je samo dvostruki elektronski prekidac, koji ujedno sluzi kao i UBEC sa 5A kontinualnih i 10A u peak-u. Vidi link http://powerbox-systems.com/e/powerbox_systeme/powerbox_sensor/start.php Jako dobra sprava koja apsolutno zadovoljava za modele do 2,2m raspona.

Inace prijemnik koji imam moze da kroz sebe propusti i do 30A i moze da radi sa HV servoima i onda mu treba samo prekidac. No, HV servoi su jos uvek dosta skupi a za no brand name neka ipak neko drugi malo testira :). Za mene su InoLab zicer posto je javna tajna da oni prave gomulu servoa za Futabu, e pa kad oni budu izbacili neku HV verziju ...

Sto se izbora samog komboa tice tu sam se stvarno najvise razmisljao, procitao gomilu postova na tu temu i odlucio. Niko do sada nije iskombinovao ovo sto sam ja uzeo ali mislim da sam izabrao ispravno. Ono ste ne treba zaboraviti je to da su baterije u zadnje vreme napravile ogroman korak napred i da mogu dramaticno da uticu na krajnji rezulat. Baterije koje sam uzeo su jako dobre i poznato je i da kada su opterecene cak i sa 80-90A ne padaju ispod 3,7V po celiji. Nemoj da zaboravis da je tvoj SU29 laksi za skoro ceo 1kg jer je to model koji je rodjen da bude na struju.

Opruge nisam menjao, iste su one koji su bile kada sam model kupio, jedino ako ih je Radovan menjao. Meni ove deluju OK.

poz

adam:
sto se tezine tice ako se ne varam oko 5kg je poletna tezina mog sukhoi a za extru nemeam pojma koliko je teska

petar:
Sve je bas lepo, divan model, bice najveci elektro u kraju, bice mi drago da ga vidim i cujem kako leti.

Nego pitam se sto si izabrao bateriju samo 20C, jeste probali smo rhino baterije i dobre su, ali da ne bude ipak slaba?

pozzzz

POSEIDON:
AUUUUUU.....kakva maĊĦina!!!!

dimitri:

   Zaboravio sam da napisem da sam ovako kao na slici
   modifikovao bajonet horizontalca,originalno resenje
ne bi izdrzalo vibracije koje je imao sa  Saito 220 motorom.

 

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version