Author Topic: Rc aktivnosti u Vrscu!!!  (Read 4838 times)

Offline bmxstefan@gmail.com

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 211
Rc aktivnosti u Vrscu!!!
« on: May 13, 2010, 11:32:35 PM »

Offline bmxstefan@gmail.com

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 211
Re: Rc aktivnosti u Vrscu!!!
« Reply #1 on: May 13, 2010, 11:33:26 PM »
  :mhm

Offline bmxstefan@gmail.com

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 211
Re: Rc aktivnosti u Vrscu!!!
« Reply #2 on: May 13, 2010, 11:34:09 PM »
  :big smile

Offline bmxstefan@gmail.com

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 211
Re: Rc aktivnosti u Vrscu!!!
« Reply #3 on: May 13, 2010, 11:35:49 PM »
Aaa i nesto starije!!!

Offline bmxstefan@gmail.com

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 211
Re: Rc aktivnosti u Vrscu!!!
« Reply #4 on: June 11, 2010, 12:15:02 AM »
06.06.2010... Letenje na letelistu u Crvenoj Crkvi(okolina Vrsca)!!!  :mhm

Offline bmxstefan@gmail.com

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 211
Re: Rc aktivnosti u Vrscu!!!
« Reply #5 on: July 16, 2010, 01:32:24 AM »
11.7.2011

Offline bmxstefan@gmail.com

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 211
Re: Rc aktivnosti u Vrscu!!!
« Reply #6 on: August 14, 2010, 04:13:42 AM »
Izvinjavam se sto clip ne moze da se gleda u full screen-u zbog neki autorskih prava!!!Ne znam kako to da resim, a do tada nista preko youtube!!!  mmmm

Offline bmxstefan@gmail.com

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 211
Re: Rc aktivnosti u Vrscu!!!
« Reply #7 on: August 17, 2010, 01:52:06 AM »
Posle dugo vremena provedenog na zemlji napokon je poleteo i ShowTime4D 90 uz veliku koncentraciju straha da li ce biti sve u redu da li ce biti utrimovan ali posle 4 sekunde nakon poletanja video sam da je taj strah do sada bio jednostavno nepotreban!!!Posebno se zahvaljujem clanu ovoga foruma na detalnom objasnjenju i pomoci oko losih i dobrih strana ovog aviona,rec je o gospodinu Coki!!!  (pijemo)
 

Offline zajo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 918
Re: Rc aktivnosti u Vrscu!!!
« Reply #8 on: August 17, 2010, 08:46:54 AM »
Strah je tai ko ce da slomi model,Iz licno iskustvo kazem ti.
Ne postoi nacin da sklonimo tai strah,meni je trebalo puno vremena za to.Sad kad poletim model"bez razlike dali je nov ili ne"tai srav pretvorio se u adrenalin,u pozitivno cuvstvo koe daje mi jos vise koncetracije.Jedini nacin da se izgubi taj unistavac modela je da se leti sto vise.Leteti samo za vikend ne vodi nikud.
Video sam ljude kako lome isklucivo radi tai strah koi nemogu da zauzdaju i rade nevorojatne gluposi.
Ti si to prebrodeo i ides dalje (pijemo) (pijemo)
Uzivaj (:beer:)
Every model airplane starts in a box and end in a bag :) Ido Segev

Offline bmxstefan@gmail.com

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 211
Re: Rc aktivnosti u Vrscu!!!
« Reply #9 on: August 17, 2010, 10:28:19 AM »
I ja imam veliki strah ali ne lomim!!!  :hehe ShowTime4D mi je drugi model u zivotu posle Canary sport40 izmedju njih je velikaaaaaa razlikaaa!!!Canary je klasican trainer koji leti bukvalno sam i navikao sam na njega i na njegove spore pokrete dok mi je bio problem sa letenjem ShowTime4D posto je jakoooo osetljiv na komande ali posle sat vremena navikao sam i na too!!!
U Vrscu i nemamo nekih uslova za letenje u suprutnom imamo sjajnih uslova na aerodromu ali samo preko vikenda posto radnim danima leti Jat Airways Pilotska Akademija Vršac,dok ne nadjemo neku livadu u zamenu za svaki dan!!!   (pijemo)

Offline coka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 941
  • cuvaj brzinu, ona te nosi...
Re: Rc aktivnosti u Vrscu!!!
« Reply #10 on: August 17, 2010, 02:25:46 PM »
 Bravo Stefane

 Drago mi je da si poceo da letis svoj novi avion. Iz klipa se vidi da ste sve vrlo lepo sklopili, a tvoje letenje me cini sigurnim da ces vrlo dugo i mnogo uzivati u akrobacijama sa showtime-om.
 Gurajte i samo napred.
 Nekada sam vrlo cesto leteo u Vrscu, a sada sa Zolijem letimo helikoptere na "njegovoj" livadi kod hipodroma. Vrlo bih ti se rado pridruzio nekom prilikom, ako ste raspolozeni.
 Goranu puno pozdrava i pohvale za Ultimate.

Offline bmxstefan@gmail.com

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 211
Re: Rc aktivnosti u Vrscu!!!
« Reply #11 on: August 18, 2010, 09:25:47 PM »
Hvala,hvala!!!  :big smile

Drago mi je sto delimo pozetivna misljenja o ovome modelu!!!Sve je uradjeno najbolje sto je moglo tj. od toga sto smo imali znali i mogli je izvuceno najbolje!!!Samo mi je taj strah neprevashodan nadam se da dok god letim uz veliku koncentraciju straha i maksimalne paznje da ce biti sve u redu!!!Jer mislim da u toj kombinaciji model moze vecno da traje ali
njegova konstrukcija ne garantuje bash to!!!  (nene) Postavicu par fotografija koje su uslikane u fazi sklapanja modela pre i posle lepljenja lakiranja i sredjivanja unutrasnjosti modela...Kao sto ste i rekli bilo je jako malo jezivo lepka!!!I sada moram da pazim gde da ga uhvatim u faze transporta!!!Sve sto ste napisali se podudara sa reakcijama ovoga aviona sem toga sto nisam primetio fletovanje na vecim brzinama.
Sa zadovolstvom bi vas ugostili kao i u uvek opustenoj atmosferi na aerodromu!!!To bi bio neki vikend subota ili nedelja!!!Posto imamo nekih poteskoca oko ulazka na pistu pa ne moze nista da se obeca alii dan dva pre toga ce mo vam javiti i rado ugostiti!!!Takodje prenecu Goranu pohvale za Ultimate!!!
 :big smile


Pozdrav Stefan

Offline bmxstefan@gmail.com

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 211
Re: Rc aktivnosti u Vrscu!!!
« Reply #12 on: August 26, 2010, 11:37:21 AM »
Jos jedan obican proveden dan na aerodromu!!!Ako vam je cudno sto Nesa(Tesla) ljubi svoj dragonlady to je zato sto mu se pre toga u vazduhu zaglavio servo od gasa i ostao na skoro punom gasu!!!Ali sve je ispalo na kraju kako treba!!!  (pijemo)  (<--)