RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Pinkfire10e kombat model

<< < (12/37) > >>

Gabor:
Danas sam uglavnom radio na krilima. Na repne površine sam naneo bezbojni lak, znači oni su gotovi

Gabor:
Danas sam nastavljao radove na modelu...
Elerone i horizontalac sam isekao



Zalepio sam komandne krakove i ofarbao ivice odsečenih delova



Probušio sam trup gde prolazi servo kabel od horizontalca, još treba da se zaseče trup sa donje strane za produžni kabel. Posle sam krilo i fiksni deo horizontalca ulepio u trup

vladad:
Evo i ja da se pohvalim danas mi je stigao i jedino sto sam uradio oborio neke od ivica. Kupio sam DIPI crveni i mislim da ce biti bas dobra boja!  ()-()  ()-()

Bice i slika samo da pocnem sa farbanjem!  (work)


Primeti sam da je nosac motora malo drugaciji nego na slikama sa topika dole i u trupu nema onog zareza gde se stavlja jedan deo nosaca. Da li ja samo usecam taj zarez? Nebi zeleo da nesto zeznem?  :sljus

Odusevljen sam jer je ovo moj prvi model koji bi trebao da leti! (yay)
Pozdrav!

tibeteagle:
Vladad, ti imaš noviju verziju Pinkfire-a. Nema puno razlike. Držač motora je malo veći. Lepiš ga na isti način sa 2K lepkom celom površinom naleganja na stirodur. Kanal ne treba da ima od gore. Evo ovako izgleda nosač kod nove verzije:

Ikarus:
Posto i ja imam isti kit koji bi trebalo ako nadjem malo slobodnog vremena da sklopim, zanima me dali baterija ulaci kroz ovu supljinu nosaca motora i fiksira se na duplex(cicak) traku koja se ranije postavi?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version