Author Topic: Pozrav iz Skoplja!  (Read 4373 times)

Offline nenadejno

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 175
Pozrav iz Skoplja!
« on: May 28, 2010, 12:18:10 AM »
Pozdrav Svima!
Zovem se Nenad Djordjevic, (31) a zivim i radim u Skoplju, odnosno bavim se grafickim dizajnom, slikarstvom, i aeromodelarstvom (odkad znam za sebe a mozda i pre toga).
Srecno ozenjen, otac male zverkice koja ide zamnom vice tata tata i usput zvace po neku letvicu balze (uhh problem). Zbog toga sada za sada moj hangar se nalazi ispod bracnog kreveta, svi modeli rasklopljeni sem dve jedrilice (jedna za slope a druga za relaksaciju i uzivanje) i jednog manjeg modela koji ceka neko elektro motorce. Iskreno dosta letim na padini , padinsko (slope) jedrenje mi vise lezi jer je dosta zabavno dinamicnije i agresivnije (divlje) nemas motor a jedrenje nije vise jedrenje nego razvijane raznih brzina a sve to prosledjeno sa dosta akrobacija. Tacnije receno igranje na vetru koji ti pravi lifting na licu posle dva sata nasuprot njemu.
Posecujem ovaj forum duze vreme i i redovno citam postove ali nikad da napishem nesto. Dosta clanova foruma su bas bas bas bas  iskusni modelari i to me raduje jer mogu da pitam za savet i da se konsultujem sa nekim u vezi svacega vezanog za RC modelarstvo. Nadam se da ce moja pitanja dobiti bogate znanjem odgovore.
VIVA PRIMITIVA

Offline nenadejno

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 175
Re: Pozrav iz Skoplja!
« Reply #1 on: May 28, 2010, 12:20:06 AM »
elektro
VIVA PRIMITIVA

Offline nenadejno

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 175
Re: Pozrav iz Skoplja!
« Reply #2 on: May 28, 2010, 12:21:34 AM »
relax
VIVA PRIMITIVA

Offline SABURO

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2177
    • RCFly.in.rs | Vesti iz srpskog i regionalnog RC modelarstva
Re: Pozrav iz Skoplja!
« Reply #3 on: May 28, 2010, 01:02:56 AM »
Pozdrav i dobrodosao! Modeli su ti jako simpaticni!
 (pijemo)
Nikola | rcfly.in.rs


Offline nenadejno

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 175
Re: Pozrav iz Skoplja!
« Reply #4 on: May 28, 2010, 03:51:22 PM »
Hvala na dobrodoslici! :)
VIVA PRIMITIVA

Offline POSEIDON

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 395
Re: Pozrav iz Skoplja!
« Reply #5 on: May 29, 2010, 09:53:50 AM »
Pozdrav druže...lepi modelčići...dobro nam došao ()-()

Offline nenadejno

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 175
Re: Pozrav iz Skoplja!
« Reply #6 on: May 29, 2010, 02:06:21 PM »
 ()-()
Imam jos dosta modela ali kako sam naveo gore, svi su rasklopljeni i sede na sigurnom jer mali zver, moja cerka jede sve sta joj dodje pod ruke
neki od njih su mali pyloni klase 400 do 80cm rapona krila , jedan spitfire 1m raspona, jedna jedrilica f5j , jedan trener niskokrilac. svi modeli su konstruktivni i namenjeni za elektro
ali kao sam naveo vishe me interesuju jedrilice i bogami padinsko jedrenje :big smile
VIVA PRIMITIVA

Offline tibeteagle

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3191
Re: Pozrav iz Skoplja!
« Reply #7 on: May 30, 2010, 01:52:50 AM »
Pzdrav!
Pokaži one male elektro ratne ,modele koje si naveo, sa slikama ili video klipom... Možde ćamo jednom da se jurcamo sa trakama. Mislim na vazdušni kombat. Evo teme na forumu:
http://rcfly4um.org/index.php?topic=3655.0
http://rcfly4um.org/index.php?topic=4376.0

 ;namig

Offline nenadejno

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 175
Re: Pozrav iz Skoplja!
« Reply #8 on: May 30, 2010, 01:55:47 AM »
obavezno cim ih sredim ocistim stavim motor  (pijemo)
VIVA PRIMITIVA