Author Topic: Kako  (Read 3519 times)

Offline stefan93

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 94
Kako
« on: July 16, 2010, 05:56:25 PM »
Zanima me kada nabavim planove alatke i sve potrebno KAKO krenuti :)
DA li bi neko mogao da mi ukratko isprica ili da neki sajt gde mogu sam to sve da proucim ( samo nemojte na Nemackom ne znam ga  :sljus )
Hvala unapred

Offline soprano

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 479
  • Pravim,pravim pa rasturam.....:)))))
Re: Kako
« Reply #1 on: July 24, 2010, 10:27:40 PM »
Kao prvo,dobro proucis proekat nakon toga proekat otstampas u nekoliko primeraka,polako krenes da seces papirne delove koje nakon toga lepis preko balze i pocnes sa secenjem.To je neki pocetak,posletoga ti je potrebna jedna strogo ravna podloga gde ces moci sve te delove da sklapas i lepis....Srecno
Ja neznam cemu ovo sluzi,a pritom i ne radi.....:)

Offline dejan_ts

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1470
  • teramo ga jako
Re: Kako
« Reply #2 on: November 03, 2010, 12:13:58 AM »
imas na skala modelima kompletne detaljne radovo ko je kaoo i shta radio pa odatle mozesh neshto uvideti kako se shta pravi i protumaciti koje cesh gde ukrstiti i preneti neku silu na neshto a da to neshto izdrzi to opterecenje ,ali nemoj samo da gledash sliku kao sliku pogledaj malo i sa strane van te slike , :)

Offline foker

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
Re: Kako
« Reply #3 on: November 28, 2010, 07:10:43 PM »
Zanima me kada nabavim planove alatke i sve potrebno KAKO krenuti :)
DA li bi neko mogao da mi ukratko isprica ili da neki sajt gde mogu sam to sve da proucim ( samo nemojte na Nemackom ne znam ga  :sljus )
Hvala unapred

http://msaviomodelarstvo.blogspot.com/

Offline djgorandj

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 184
  • www.rcavioni.com
Re: Kako
« Reply #4 on: June 09, 2011, 12:26:35 PM »
najlakse od izoflora, koristis skalper, lepak, odstampas na papiru, iseces plan, onda po tome izoflor i sastavis.Posle ide tek zezanje :d