Author Topic: Podgorica  (Read 146989 times)

Offline bimmer

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 361
    • You Tube channel
Re: Podgorica
« Reply #135 on: October 27, 2010, 01:21:38 PM »
E pa hvala ljudi na lijepim rijecima i komplimentima  (res) :big smile


Offline saxpg

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1734
Re: Podgorica
« Reply #136 on: October 27, 2010, 03:51:00 PM »
Svaka cast momci , kao i svaki put sjajne fotke, vecina bi mogla da zavrsi na razglednici   :big smile

Da znas da si u pravu, ali ove dje je SaxPg, ove sa Duletom i Srdjom nisu nesto   (--<<--)

Offline bimmer

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 361
    • You Tube channel
Re: Podgorica
« Reply #137 on: October 28, 2010, 02:37:51 PM »
 (<--) VIDEOIIIIIIII  (<--)




Offline sasa

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1697
Re: Podgorica
« Reply #138 on: October 28, 2010, 06:17:00 PM »
Bimmer...svaka cast.  :)aplauz :)aplauz :)aplauz ..odavno nisam ovako uzivao gledajuci neciji klip  (yay) .
Cestitam i na odabiru snimatelja   :)aplauz i njemu treba odati priznanje..
Sve u svemu ...  oo)) (:sok:) (yay) :)aplauz

Pozdrav od Sase iz Krusevca  (pijemo)
BOLJE JE DA PLACES STO NISI NA NEBU NEGO DA PLACES STO NISI NA ZEMLJI

PRE NEGO STO PUSTIS JEZIK , PROVERI DA LI SI UKLJUCIO MOZAK

Offline bimmer

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 361
    • You Tube channel
Re: Podgorica
« Reply #139 on: October 28, 2010, 06:27:37 PM »
Hvala Sale !!!  ()-()

Offline marko

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 950
Re: Podgorica
« Reply #140 on: October 28, 2010, 07:10:36 PM »
Nisam listao forum duze vreme, pa mi je promakao update sa letenja iz CG. :sljus

Lepo, lepo momci, cepate te avione za sve pare, alal vera! :)aplauz
WARNING:intentional straight and level flight prohibited!

Offline fenix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
  • JUST FLY
    • www.rc-helivideo.com
Re: Podgorica
« Reply #141 on: October 28, 2010, 10:45:42 PM »
Dule, al'pleses uz muziku sa gliderom  :)aplauz i brzo i sporo i nisko  i iznad vode i svakako,pa bas je Easy.
The sky is the limit.

www.rc-helivideo.com

Offline bimmer

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 361
    • You Tube channel
Re: Podgorica
« Reply #142 on: October 29, 2010, 01:04:17 PM »
E moj Fenix ..... Izgleda da ga tek sad prosao pubertet, pa je sazrio...pa odlucio da leti kako treba  :)aplauz (pijanoo)

Offline Goran Scekic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 254
  • gogalet
Re: Podgorica
« Reply #143 on: November 01, 2010, 10:09:50 PM »
 ()-()   (<--)

Offline pilotrc

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 64
Re: Podgorica
« Reply #144 on: November 02, 2010, 07:46:52 AM »
 :)aplauz (res) svaka čast ,prelepo mesto za letenje , odlično letenje !!!
puno poz iz Subotice

Offline bimmer

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 361
    • You Tube channel
Re: Podgorica
« Reply #145 on: November 06, 2010, 07:12:11 PM »
Pozdrav  (<--), evo par slika sa danasnjeg letenja (06.11.2010) slike su losijeg kvaliteta jer su slikane mobtel-om




E... ali na zalost nismo zabiljezili dogadjaj dana :sljus

a sta je to...neka ostane misterija  :big smile  to ce najbolje prepricati nas dobri reciti Fenix,  (fiu) koji je danas pored svog T-rex-a uzeo u ruke malo da flaja i akrobatu zvanog EXTRA 260...i gle cuda (:sok:)  ..... nisu mu zardjali prsti  ...(obzirom da u zadnje vrijeme leti samo helikoptere :-\)         ...hehehe :hehe


elem kolega Fenix.....prepricaj ljudima dogodovstinu, obirom da si pomno pratio razvoj dogadjaja   :big smile

Offline fenix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
  • JUST FLY
    • www.rc-helivideo.com
Re: Podgorica
« Reply #146 on: November 07, 2010, 07:18:32 PM »
      Pa eto kad sam prozvan a vi puni adrenalina kao i ne znate sta se desilo  :_D E prije svega sto se tice letenja kako da se zakrzlja kad se mrda prstima na heliju .A tek kad dodju jos tri koptera  :hehe E tek tada ima da se flaja ona Extra koju sam smeknuo u komsiluku ali o tome cemo drugi put.A sad da se vratimo na ono sta se desilo ovog dana.Osim toga sto sam prodrmao tu Extru sto je takodje dogadjaj dana vrh je bio kada su se kumovi pokacili u vazduhu  mmmm Pa ko ce koga ako ne svoj svoga...Kad sam dolazio na livadu u vazduhu tri jedrilice :Gosn. Memphisto,Gosn.Cularis i Gosn.HardEasy Fly.To se flaja sve u 16, Bimmer se ne skida sa ledjnog leta sa svojim EasyHard-om ko da mu se servo ukocio  :hehe Sale prasi Memphisto a kumovi se drze jedno drugog i u letu sve blize i blize nize i nize dok Cularis u jednom trenutku zakaci kuma za nos,e kako se zakaci to mu i otpade i osta nako da visi  na konektorima,jedno vrijeme se drzase u zagrljaju kako kad davljenik vuce onog spasioca.Taman kad smo pomislili da ce u tom zagrljaju od majcicu zemljicu teska srca se rastavise i svak na svoju stranu krenose.Cularis se spusti  malo dalje i nestade u travi i ne znaomo sa kakvim ostecenjima dok ono sto je ostalo u vazduhu je i najvelicenstvenije sto dosad ni na YouTube nismo vidjeli.EasHard Fly kad se odvoijo od kuma izadje iz tog zagrljaja sa V krilom  :_D jer se od udara Al sipka u krilu savila i sa takvim oblikom i masuci krilima kano ptica nastavio da leti prema nama.Dule ga leti i drzi sve pod kontrolom.Kad je bio blizu da  sleti skoci kum i uhvati ga mislim jedrilicu a ja motor jer se tek tada odvoijo.E tek data je nastupio  :hehe  :_D Srdja ode da vidi sta je bilo sa Cularisom i dok smo mi vidali rane bimmerovom modelu iznad nas proleti Cularis   ") a u daljini veliki Orbit osmjeh Srdjanov  :big smile .Znaci Cularisu samo malo napadna ivica ostecena dok je marica dobro,sta ces naviko Cularis na zesce padove  :_D.
    EasyHard Fly na licu mjesta spojen prednji dio, jedna elisa zamjenjena,Al sipka ispravljena i to je to.E da je ovo neko zabiljezio slikom ne bih ja ovoliko kuckao.E sad vi izvedite zakljucak...  a ja za prepricavanje:sjedi, vrlodobar cetiri  (pijemo)
The sky is the limit.

www.rc-helivideo.com

Offline saxpg

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1734
Re: Podgorica
« Reply #147 on: November 07, 2010, 09:27:47 PM »
     E tek tada ima da se flaja ona Extra koju sam smeknuo u komsiluku ali o tome cemo drugi put.

Pa vidi... Extra ce da se flaja kad ponudis neku pristojnu cifru, i molim te, ti znas kako sam ja emotivno vezan, pa uracunaj i to  lol

A za prepricavanje moze i 4+

Offline bimmer

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 361
    • You Tube channel
Re: Podgorica
« Reply #148 on: November 08, 2010, 12:02:05 AM »
hahahaha eto vidis, znao sam ja ko ce to najbolje da preprica :)aplauz ()-()

eto ti ga vidis kako se iskustvo stice hahahahaha prekjuce sam poceo da letim, juce vec letio ledjno,a danas letim sa slomljenim avionom hahahahahaha VRH!
E steta sto ga ne snimismo bas bi dobra fora bila!

...eeeee sta ces.... neko leti, a neko zabavlja publiku :-) :_D

Offline bimmer

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 361
    • You Tube channel
Re: Podgorica
« Reply #149 on: November 20, 2010, 06:17:52 PM »
 (<--) Stigla nova ptica! (<--)

CONDOR MAGIC EVO 4 (electro)
Krila od balze, raspona 3000mm
Trup od fiberglasa, duzine 1270mm


...a sta ce se u njega staviti.... to se jos razmatra...



Slijede fotografije "svecanog" otvaranja paketa heheheheehhehe

eh da.... ponosni vlasnik je  Srdja!....kumara  :)aplauz