Author Topic: Podgorica  (Read 147011 times)

Offline bimmer

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 361
    • You Tube channel
Re: Podgorica
« Reply #255 on: January 07, 2011, 03:45:26 PM »
opusti se kumara!  :big smile

evo vidoja...



camerica na Cularisu



Offline SERHIO

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 83
Re: Podgorica
« Reply #256 on: January 08, 2011, 03:03:19 AM »
E sad cu lijepo da sanjam ........ SUUUPER !!!! 
   Jos kad bi se oni kinezi (malo slovo k)  ;D smilovali da prepakuju onog foxa u 2 paketa pa da me obraduju ...... opet sam im pisao ........ smoricu ih mailovima , dako kazu  aj da ovog trsimo da ne dosadjuje...... ")
« Last Edit: January 08, 2011, 03:07:43 AM by SERHIO »
(yay)  (yay) (yay)  My dream is to fly over the rainbow , so high !   (yay) (yay) (yay)


Offline SERHIO

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 83
Re: Podgorica
« Reply #257 on: January 08, 2011, 03:23:05 AM »
HM  ,  DA,  I POSTO SAM JA RELATIVNO NOV U OVOM HOBIJU , KOLIKO JE TESKO SLETJETI CULARISA ILI SLICNOG GLAJDERA U SVOJOJ  SIJENCI ,OVO KAO NA..... BAS MI SE SVIDJA VIDEO  ;namig 
« Last Edit: January 08, 2011, 03:25:15 AM by SERHIO »
(yay)  (yay) (yay)  My dream is to fly over the rainbow , so high !   (yay) (yay) (yay)


Offline bimmer

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 361
    • You Tube channel
Re: Podgorica
« Reply #258 on: January 09, 2011, 10:28:46 AM »
jos jedan video sa Arcus-a

06.01.2011


Offline fenix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
  • JUST FLY
    • www.rc-helivideo.com
Re: Podgorica
« Reply #259 on: January 10, 2011, 12:13:15 AM »
Dule  1ee da,da fantastican dan lokacija odlicna za letenje jedrilica,Cularis slijece u centar e sada da li je to do Cularisa ili pilota mmmm Jedna mala ispravka za Fenix homemade jedrilicu mislim velicina je u pitanju  tj. mm   lol nije 1500mm nego 1720mm :hehe :_D polako idemo prema onim 2000mm i nesto  ")
The sky is the limit.

www.rc-helivideo.com

Offline SERHIO

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 83
Re: Podgorica
« Reply #260 on: January 10, 2011, 12:24:27 AM »
Ako ces preko 2metra , nijesi poludio , oli da te Sasa digne na sprdnju da i ti patis od velicine , dovoljno je kad vidi ovu ispravku ....  lol  pozdrav......  BTW nasli smo livadu danas dostojnu za  Condorov first flight , dako stigne ovaj paket pa da ga sklopimo......  pozdrav.....
(yay)  (yay) (yay)  My dream is to fly over the rainbow , so high !   (yay) (yay) (yay)


Offline bimmer

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 361
    • You Tube channel
Re: Podgorica
« Reply #261 on: January 10, 2011, 02:20:01 PM »
Dule  1ee da,da fantastican dan lokacija odlicna za letenje jedrilica,Cularis slijece u centar e sada da li je to do Cularisa ili pilota mmmm Jedna mala ispravka za Fenix homemade jedrilicu mislim velicina je u pitanju  tj. mm   lol nije 1500mm nego 1720mm :hehe :_D polako idemo prema onim 2000mm i nesto  ")

JAVNO SE IZVINjAJEM KOLEZI FENIXu NA OTIMANJU 220mm OD NJEGOVIJA KRILA!    lol lol lol

Offline Goran Scekic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 254
  • gogalet
Re: Podgorica
« Reply #262 on: January 16, 2011, 09:34:16 AM »
Alo, Piloti!!
Dje nalazite ove ljivade ?
Ne mogu po snimku da utvrdim...
P.S.
Stigao sa zimskog odmora...
Zagi bio samnom, odlicno mu prijao snijeg.

Offline Goran Scekic

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 254
  • gogalet
Re: Podgorica
« Reply #263 on: January 16, 2011, 09:50:38 AM »
Vidim da ste se lijepo druzili...
Vidim i da se nesto desava kod Veka.
Veko, svaka cast, koliko mi se cini na slikama ovo tvoje cudoviste lijepo leti, i mirno se ponasa.

Offline bimmer

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 361
    • You Tube channel
Re: Podgorica
« Reply #264 on: January 18, 2011, 11:49:39 PM »
          Danas sam napravio jedan slideshow video, izdvojio fotografije iz 2010 godine, inace prve godine mojeg druzenja sa avio modelima i mojim drugovima modelarima.... iskreno se nadam da ce ih biti jos veoma mnogo...Nadam se da cete uzivati u videu isto onoliko koliko sam i ja dok sam ga pravio...


dakle... kratka retrospektiva:





« Last Edit: January 18, 2011, 11:52:18 PM by bimmer »

Offline SERHIO

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 83
Re: Podgorica
« Reply #265 on: January 19, 2011, 03:29:30 AM »
Neka druga dimenzija uzitka ..... :)aplauz :)aplauz :)aplauz    drugacije nego kad si na letenju ,  budi sjecanja na lijepa druzenja a sa tim ide ponovo uzitak  :big smile nego da ne mlatim ja puno , 100% mi se konacno prispalo  :sljus bra'o ti ga  (res)........
« Last Edit: January 19, 2011, 03:35:56 AM by SERHIO »
(yay)  (yay) (yay)  My dream is to fly over the rainbow , so high !   (yay) (yay) (yay)


Offline SERHIO

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 83
Re: Podgorica
« Reply #266 on: January 19, 2011, 03:42:25 AM »
Alo, Piloti!!
Dje nalazite ove ljivade ?
Ne mogu po snimku da utvrdim...
P.S.
Stigao sa zimskog odmora...
Zagi bio samnom, odlicno mu prijao snijeg.

Welcome home ...... Ljivade su kod al. Kombinata .....Sa druge strane Morače (naselje donji kokoti)  ;)
(yay)  (yay) (yay)  My dream is to fly over the rainbow , so high !   (yay) (yay) (yay)


Offline fenix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
  • JUST FLY
    • www.rc-helivideo.com
Re: Podgorica
« Reply #267 on: January 19, 2011, 06:44:08 PM »
Emocije,emocije...Dule  1ee  :)aplauz   (thumb)(pijemo)   2eaa 3aa Svaka cast na ovoj emotivnoj retrospektivi.U prosloj godini je bilo kao sto se vidi iz prilozenog veoma lijepo a u ovoj da bude jos bolje.Jos jednom svaka cast  (pijemo)
The sky is the limit.

www.rc-helivideo.com

Offline saxpg

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1734
Re: Podgorica
« Reply #268 on: January 20, 2011, 11:34:42 PM »
          Danas sam napravio jedan slideshow video, izdvojio fotografije iz 2010 godine, inace prve godine mojeg druzenja sa avio modelima i mojim drugovima modelarima.... iskreno se nadam da ce ih biti jos veoma mnogo...Nadam se da cete uzivati u videu isto onoliko koliko sam i ja dok sam ga pravio...
dakle... kratka retrospektiva:


Dule brate moj, veeeliki pomak unapred se desio od kad ste ti i Srdja sa nama, svaki odlazak, bilo da je na livadu ili na kafu je interesantan.
Video je ...  ") 

Thank you!

Offline bimmer

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 361
    • You Tube channel
Re: Podgorica
« Reply #269 on: January 21, 2011, 01:15:17 PM »
aaaaa sto sam vas raznjezio sa ovim slideshowom..... ;namig