RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Sickle F3A 2x2

<< < (2/11) > >>

misha:
doslo je vreme da se pravi prikolica. cestitam.

mirce:
Magic, je li, a ne znaš šta je 2x2, praviš se lud i naivan...

Od kad sam pre par nedelja video na RC Universu da si kupio ovaj model (da, da, ceo svet je znao pre nas...) a, nisam smeo nikom da kažem, to me je podsetilo na ono priču "U Cara Trojana kozje uši"...   
Malo da razjasnim neupućenima...
Došao jedno veče Bane kod mene i kaže mi kako je video na RCU da je Magic kupio nov F3A model...
Ja, na internet, kad ono stvarno...
Odmah sam poslao čestitke za dobar pazar, ta vala nisam ni stisnuo "enter", već je zvonio telefon i Magik se smeje sa "druge strane žice"...
Pita: "Kako znaš?" 
Pa, šta si mislio, da mi iz Ujvideka nećemo saznati prvi, a on udri u smeh i tada me je zamolio da nikom ne kažem...
Zato ono "U Cara Trojana kozje uši"... Znam a, nikom ne smem da kažem...

Sad, pošto svi znaju, a tako i treba, jer si se ponovio sa baš prelepom "rasnom akro mašinom", čestitam ti od sveg srca i da te dobro služi...

Ne sumnjam da će i set up biti vrh i jedva čekam da poletiš ovaj model...
Mojne samo da nas ne izveštavaš kako napreduju radovi...

Još jednom, baš sam sretan da se kod nas pojavio pravi F3A model... Magic ala ćeš da uživaš, nisi još ni svestan...

Puno pozdrava

Mirče

SABURO:
Magic, znam da si bio u zestokoj dilemi sta uzeti i siguran sam da je ovo pun pogodak. Prelepo i pre svega jako kvalitetno uradjen avion koji ce siguran sam da ti pruzi ogromno zadovoljstvo u letenju.

 (pijemo)

POSEIDON:
Čestitamo na prinovi.....!!!!!  :)aplauz

Hajduk Veljko:
Aaa, баш лепо! Честитам на новом моделу.  :)aplauz

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version