RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Sebart Wind S 50

<< < (9/10) > >>

Gabor:
Bane, čestitam za uspešan prvi let!!! Želim ti što više letova sa Wind-om  ()-()

brainstorm:
Juče napravio još dva leta. Model zaista leti fantastično. Ako uporedim sa iskustvom sa Phoenix simulatora, skoro pa da je isto.
Probao sam da odradim F3A Sportsman, i kad pobedim frku, dobijam vrlo sličan osećaj i figure kao kada vežbam na simulatoru. Snage ima i više nego što treba. Ni u jednom momentu nije potreban otklon od 100%. Za ravan let negde oko polovine je sasvim dovoljno. Za vertikale, koliko je potrebno za recimo Sportsman program, 3/4 odrađuje posao bez problema (bar koliko ja kontam program  mmmm ) .

Prvi let je bio kratak - zaboravio sam da podesim i uključim tajmer. Dopunio oko 1500mAh.

Drugi let je bio tačno 7:30 i kući sam dopunio 2790mAh, znači može još, što znači da za ono prvo merenje od par postova ranije baterija izgleda nije bila puna  ???

Temperatura motora posle oba leta, odmah po sletanju, je oko 45C a temperatura vazduha je bila oko 22C, znači biće nešto više na najtopliji letnji dan ali i to je sve u granicama specifikacija.

Na dalje ostaje vežbanje i trimovanje. Nisam još stavio preporučeni mix, ali planiram da ga stavim. Javim razlike.

cheky:
Ja bio.
Ja gled'o.
Da si dodao jos 10 -15 ojra pa da si kupio neki dobar model ali hajde sad ...
Sve u svemu nije tako lose
Moze da se gleda .
(Kratko )
LP OKO

Lazo:
Ne obraćaj more pažnju na bandu! Zavidno bre to, pa 'oće da ti uvale intrigu!

 (pijemo)

mirce:
Evo i video...



Pozdrav

Mirče

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version