RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Yak 55 SP

(1/8) > >>

magic:
E pa danas me je postar vrlo prijatno iznenadio  :D. Napokon mi je iz UH-a stigao Yak 55 SP. Kvalitet izrade me je bukvalno zaprepastio  :o. Jednom recju fenomenalno. Moja sumnja da i SebArt modele pravi ista fabrika je u potpunosti potvrdjena. Nacin na koji je model bio zapakovan je bukvalno identican, isti materijali, kao sto je bio zapakovan SU29... Prosto neverovatno. Na svakoj kesici je bila nalepnica za kontrolu kvaliteta. Model je inace cistokrvni 3d, ali veliki  ;)!

Nego malo reci o samom modelu i predvidjeni set up:
Fuselage length: 1449mm
WingSpan: 1480mm
Wing Area: 46dm2
Flying Weight: ~2.6kg

motor: Hacker A50-12S
kontroler: TR 80A UBEC
baterija: 6S 3200mAh 30-50C
prop.: APC-E 14x7
servoi: SCR mg 9,7kg, 0,12 sec.

Na ovom set up-u ima 1.100 W i 4,5 kg potiska! Pravi odnos mase i potiska za 3d letenje. A sada slike:











Ako stignu servoi na vreme donecu ga na Palic.

Pozdrav

n3mke:
Prelep je model!!!! najlepsa sema koju sam video

SABURO:
...kako je dobar model, nemam reci, fenomenalno. O setupu necu nista da komentarisem, samo cu reci, brooka  :o. Sema farbanja je odlicna.  :)

Lepa ptica Veljko, bas lepa. Jedva cekam da je vidim uzivo!
;)

poz

IVAN3D:
Juce sam video model i seo na debelo meso!
Model je ludilo kako je lepo uradjen a po snimcima leti odlicno kao veliki od 100 kubika!
I mi cekamo jedan koji je na putu pa ce se leteti!

Ziv:
Model divno izgleda i verovatno tako isto dobro i leti. Za mene je to odlicna novost jer UH ( sadasnji HobbyKing ) sada ima svoj magazin u USA ( u Ohaju ) tako da ce sva porucena roba mnogo brze da stigne a mozda ce i postarina biti jeftinija. Jedva cekam da odem na Floridu na zimovanje pa da i ja porucim neki model.

Pozdrav Zivko.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version