RC MODELI AVIONA - ELEKTRO > AKROBATSKI MODELI

Yak 55 SP

<< < (2/8) > >>

magic:
Da budem iskren ja jos uvek ne mogu da verujem kakav je kvalitet modela, da budem precizniji, kvalitet za te pare. Tvrdim da je avion Sebart dizajn i da se pravi u istoj fabrici kao i ostali Sebart modeli. Ne postoji nikakva razlika u pakovanju, nacinu izrade, kako je zalepljen nosac motora .... od mojeg Su 29. Katana i Su 29 tog raspona u Svaji kostaju 220Eur!

Dobro cu da se pripremim za ovaj model. Ovo stvarno covek treba da leti sa uzivanjem.

Pozdrav

SABURO:
...hm, po konstrukciji modela, tj. po gore prikazanim slikama, cini mi se da moze da leti i sa glow motorom, a da ga ne rastrese. Mozda koje ojacanje postaviti i to bi letelo fantasticno.
 ;D
Moracu malo da proguglam po netu da vidim da li su ljudi u ovaj model ugradjivali glow motor.

poz
;)

Lazo:
Evo vam malo vidoja:







Bruka!

Pozdrav

Lazo:
A evo i njega licno. Upravo sam ga juce zavrsio 100%, i samo ceka prvu priliku da ga vinemo u nebesa. Avion je aerodinamicki i konstruktivno pravi dragulj. Ugradio sam motor TURNIGY 50-55A 400kv, kontroler TURNIGY 80A, elisu APC E 15X8,  akumulator 2X3S 3300mAh. Ta kombinacija ima vucu od tricavih 4.5kg (krtina bez kostiju). Model spreman za let ima oko 2.6kg i sa ovim pogonom cini izvanrednu kombinaciju za sve vrste letenja, od "peglanja", preko F3A do ekstremnog 3D. Ovo je moj model, a pri kraju je i veljkov, kome samo treba da ugradim servoe i kontroler koji su skoro stigli.

fenix:
Lepa pticica,lepa pticica :oa .......al' ce biti letenja...sretno!!!

A sledeci model da bude nesto slicno ovome....mislim model ::)

                   

       

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version