Author Topic: CAMAC  (Read 5651 times)

Offline Vox

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 73
CAMAC
« on: August 11, 2011, 02:06:39 PM »
Koji dobar brushless camac za pocetak, odnos cena-kvalitet???

Offline alpha

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 294
Re: CAMAC
« Reply #1 on: August 11, 2011, 11:05:36 PM »
Ja sam kupio Tracer 2 za nekih 7000din i dobio dobar gliser za taj novac.Motori su cetkasi ali uvek postoji mogucnost da se zamene brushless motorima i da model ide kao zmaj.Imas na netu da vidis kako sve to izgleda.Pozdrav

Offline vjeka

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1

Offline srpska posla

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 304
Re: CAMAC
« Reply #3 on: August 12, 2011, 10:29:18 AM »
 Bravo Vjeko, lepa osveženja!
Jednom Hobi, opet Hobi treci put...to su vec srpska posla

Offline Vox

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 73
Re: CAMAC
« Reply #4 on: August 12, 2011, 10:40:09 AM »
Hvala na info., Vjeko dolazim na prezentaciju istog!!!!

Offline avatar.marko

  • Newbie
  • *
  • Posts: 18
Re: CAMAC
« Reply #5 on: August 12, 2011, 11:32:22 AM »
Pogledaj u temi Traxas spartan II , bigneda je okacio par snimaka jednog vrlo zanimljivog modela za pocetnike. U pitanju je Thunder Tiger Outlaw OBL JR i moze se naci za 150e, za dalje info kontaktiraj njega.
A sto se tice ovog modela tracer II, pa nemoze se reci ni da je model vec prava igracka. Baterija ne traje ni 5min, domet moze da dosegne i do 50m ako ga vezes kanapcicem pa ga dovlacis!  :big smile Imam ga i za mene su to bile bacene pare, a ako je alpha zadovoljan i ako je za njega to dobra investicija onda mora da je dobio neki vanserijski model,jer ja na ovom brodicu ne vidim nista dobro.  (res)
Ako pak resis da ga budzis izacice te sigurno skuplje jer siguran sam da vec znas sta ti treba za njega: servo,kormilo,brushmotor,esc,novi risiver i stanica, i baterija,a ako nemas punjac, eto ti nove investicije.
U zavisnosti koji motor uzmes, mozda ce ti zatrebati i novi kardan i propeler. Mislim da je sigurno jeftinije uzeti RTR model!  (thumb)

Offline Vox

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 73
Re: CAMAC
« Reply #6 on: August 12, 2011, 02:11:27 PM »
Hvala, pogledacu, a i ipak bih odmah uzeo RTR, ali da bude solidan!!!!

Offline alpha

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 294
Re: CAMAC
« Reply #7 on: August 17, 2011, 12:03:55 AM »
A sto se tice ovog modela tracer II, pa nemoze se reci ni da je model vec prava igracka. Baterija ne traje ni 5min, domet moze da dosegne i do 50m ako ga vezes kanapcicem pa ga dovlacis!  :big smile Imam ga i za mene su to bile bacene pare, a ako je alpha zadovoljan i ako je za njega to dobra investicija onda mora da je dobio neki vanserijski model,jer ja na ovom brodicu ne vidim nista dobro.





Ja stvarno ne znam da li je vanserijski model ali moj tracer ide mnogo dalje od 50m i voznja traje od 10-15min.Model definitivno ne vidi talase i ide odlicno.Na Gruzi sam se slatko navozao tim modelom.Za mene vredi svaki dinar.Pozdrav

Offline Vox

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 73
Re: CAMAC
« Reply #8 on: August 22, 2011, 09:31:04 AM »
Zna li neko, kakav je camac Ansmann Pike?
Meni deluje sasvim OK za pocetak, a mislim i da mu je cena prihvatljiva.

 http://www3.ansmann.de/cms/en/rc-boats/brushless-boats.html
 
 http://www.der-schweighofer.at/en/product/90261/sb_brushless_speedboot_the_pike_2_4_ghz_ansmann

Offline alpha

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 294
Re: CAMAC
« Reply #9 on: August 22, 2011, 09:10:57 PM »
Za pocetak i vise nego dovoljno.Model ide kao lud i cena je ok.Ako kupis javi se da podelis utiske sa nama i okacis koji snimak.Pozdrav

Offline Vox

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 73
Re: CAMAC
« Reply #10 on: August 22, 2011, 10:17:24 PM »
I ja tako mislim, i 99% cu da ga uzmem. Cim mi bude u rukama, saljem slike i snimak. Racunam za oko 20 dana. Pozdrav!!

Offline Danijel

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 504
  • www.heliproduction.rs
    • www.heliproduction.rs
Re: CAMAC
« Reply #11 on: August 25, 2011, 08:33:01 PM »
JA dugo razmisljam da kupim jedan ali mislim da bi mi skupljao prasinu pa ne zurim ali ako budem uzimao uzecu samo ovo

http://www.malaivanca.com/85-gas-boat-s

Cena je solidna a dobro izgleda i kvalitetno

Offline Vox

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 73
Re: CAMAC
« Reply #12 on: August 26, 2011, 11:06:29 AM »
Dobro izgledaju, ali prvo cu da pocnem sa elektro da vidim da li mi se stvarno dopada,
jer sam zaljubljenik u rc automobile, a da ne bude sto ti kazes posle ukras na polici.

Offline alpha

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 294
Re: CAMAC
« Reply #13 on: August 26, 2011, 01:36:39 PM »
Ovi kod zajka su ti stvarno extra modeli i ako planiras stvarno da vozis glisere bolje ti je da kupis nesto takvo.Skuplji je 100e a pruza daleko vise zadovoljstva.Pozdrav

Offline ultrahome

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 73
Re: CAMAC
« Reply #14 on: September 12, 2011, 02:35:53 PM »
Nije 300 evra vec 65 (u Beogradu), mozda nije model nego igracka, nije brushless, ali je brz i pun zabave za sve pare, vozi oko 10 minuta, ima dva motora velicine 370 - Double Horse 7000 (firma poznata i po izdrzljivim helikopterskim igrackama):

http://www.youtube.com/user/ultrahome5#p/u/0/Hu3nK0ixRwM

Mihailo Alić, osnivač BG RC kluba, koji se bavi RC igračkama, ne modelima; serviser RC igračaka