Author Topic: Moj vozni park  (Read 15223 times)

Offline magic

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: Moj vozni park
« Reply #30 on: October 27, 2011, 10:27:52 AM »
Da ponovim jos jednom, za svaki slucaj, kablic od ventilatora se ubada u prijemnik jer je predvidjen da radi do 6V!

poz
Veljko

Offline rubiroza

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 123
Re: Moj vozni park
« Reply #31 on: October 27, 2011, 01:43:54 PM »
Da ponovim jos jednom, za svaki slucaj, kablic od ventilatora se ubada u prijemnik jer je predvidjen da radi do 6V!

poz


Da li si apsolutno siguran da radi do 6V? Zasto sa zadnje strane ventilatora pise da radi na 12V?
Ako treba slikacu tu nalepnicu i sliku postaviti ovde.

Offline rubiroza

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 123
Re: Moj vozni park
« Reply #32 on: November 01, 2011, 03:24:43 PM »
znachi na 6 ce slabije da vrti :P


Ne znam sta da radim.
Povezao sam ga probno na prijemnik (6V) i na 2S (7.4v) bateriju. Vrti, ali mislim to nije to s obzirom da lepo pise da radi na 12V. Povezan direktno na 3S bateriju vrti super.
Do proleca moram da resim ovaj problem. Trenutno imam srece da su temperature takve da se smrznemo i motor i ja kada odemo negde da se provozamo :)
« Last Edit: November 01, 2011, 03:34:47 PM by rubiroza »

Offline rubiroza

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 123
Re: Moj vozni park
« Reply #33 on: November 02, 2011, 10:07:54 AM »
Zahvaljujuci clanu ovog foruma jovanovic28 nabavljen pinion 19T. Ugradnja je u toku. Popodne sledi proba.



Zahvaljujem se ovom clanu nabrzom dogovoru i realizaciji.

Offline rubiroza

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 123
Re: Moj vozni park
« Reply #34 on: November 12, 2011, 02:39:03 PM »
Evo jos nekih novosti u vezi Traxxas Stampede-a.

Zahvaljujuci clanu JOVANOVIC28 dobili smo bateriju koju vec duze trazimo, tj. 3S 5000mAh.
A zahvaljujuci clanu VLADASIMON dobili smo Traxxas konektore koje smo uz pomoc video tutoriala (VladaSimon i za to ti se zahvaljujem), uspesno nalemili na gore pomenutu bateriju.



I pored hladne kosave koja trenutno duva u Beogradu, morali smo da izadjemo i isprobamo auto. Ostali smo bez reci kako ovo cudo sada ide. Brutalno.  :)aplauz :)aplauz :)aplauz

Jos jednom se zahvaljujemo clanovima koji su nam pomogli u realizaciji ove ideje.

Offline rubiroza

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 123
Re: Moj vozni park
« Reply #35 on: November 30, 2011, 01:14:51 PM »
Stigli neki delovi za Blaze-a.

Prvo, stigao je novi spur gear sa 65 zuba koji je odmah ugradjen.
A stigle su i nove gume jer su pod dejstvom 4300kV motora i 3S baterije, stare iscepane.



Nadam se da ce ove godine biti jos lepih dana kako bi moglo da se isproba kako sada ide auto.

Inace, sve je poruceno preko conrad.de

Offline rubiroza

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 123
Re: Moj vozni park
« Reply #36 on: December 11, 2011, 07:14:33 PM »
A pre neki dan je stigao jos jedan clan voznog parka. U pitanju je novi 1:10 Reely Rhino II. Sa njim je dosao i ModelCraft brushless set 8T (sa hladnjakom) koji je uparen sa 3S baterijom, koji je odmah ugradjen. Stigao je i set tockova koji je odmah stavljen umesto originalnih koji su predvidjeni iskljucivo za off-road voznju.

Evo i slike:




I sada smo kompletni. Imamo monstertruck, truggy i sada buggy. A sada krecemo na 1/8 :)
« Last Edit: December 11, 2011, 07:16:17 PM by rubiroza »

Offline CweLe

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 79
Re: Moj vozni park
« Reply #37 on: December 13, 2011, 01:36:48 PM »
Nema zime za vas, zashto gume stoje tako? 50/50 vozhnja rikverc/napred? :)

Offline rubiroza

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 123
Re: Moj vozni park
« Reply #38 on: December 13, 2011, 03:43:36 PM »
Nema zime za vas, zashto gume stoje tako? 50/50 vozhnja rikverc/napred? :)


Da, ovo je stara slika. Gume su bile montirane na brzinu, samo za slikanje. Kada je definitivno sve bilo montirano i nastelovano, i gume postavljene kako treba, tj. da sara pokazuje napred.

Offline rubiroza

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 123
Re: Moj vozni park
« Reply #39 on: August 25, 2012, 05:40:56 PM »
Na veliku moju zalost shvatio sam da zaista nemam vremena za ovaj divan i zanimljiv hobi.

Iz tog razloga, poceo sam da smanjujem moj vozni park. Otisli su Reely Titan i Reely Blaze.

Novim vlasnicima zelim puno, puno lepih i prijatnih sati provedenih ove zanimljive i brze rc automobile.