Author Topic: KYOSHO Off road truck ?  (Read 9815 times)

Offline dejanr

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 74
KYOSHO Off road truck ?
« on: December 05, 2011, 06:39:10 PM »
Pošto sam nov u ovome a dosta me interesuje i hteo bih da nabavim neki model,pa sam video da se ovaj prodaje ali čovek ne zna koji je tačno model,kupljen je u Nemačkoj i star je 3 meseca. Pa me intereujue da li neko zna koji je tačno model,pošto ja na jurio na netu ali ništa slično nisam našao,i interesujeme koliko ovo vredi,kaže da je potrosio par rezervoara,i da je u dobrom stanju. Ja sam se zanimao za nekog buggy ali ovaj je sada ispao,pa me interesuje nešto više o ovom modelu ako neko zna ili ima iskustvo sa njim,kakav je za vožnju,koji je motr itd.

Hvala unapred.






« Last Edit: December 05, 2011, 09:08:59 PM by GILE »

Offline magic

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: KYOSHO Off road truck ?
« Reply #1 on: December 05, 2011, 07:07:28 PM »
Barem slika? Ovako je nemoguce bilo sta reci!

poz
Veljko

Offline CweLe

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 79
Re: KYOSHO Off road truck ?
« Reply #2 on: December 05, 2011, 07:16:41 PM »
Stavio 4 slike zar niko ne vidi??? haha shalim se evo linkova do njegovih slika crashovao mi se browser sva 4x dok sam dosho do tachnih linkova...sad ce mr kyosho master da nam da tachne detalje, ja kad ga pogledam mogu reci DA NEAM POJMA SHTA JE OVO?! Mislim da je ipak pakovan :) proveri broj motora :P

http://imageshack.us/photo/my-images/521/p1030168c.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/443/p1030165g.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/12/p1030164ej.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/843/p1030163o.jpg/

Offline magic

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: KYOSHO Off road truck ?
« Reply #3 on: December 05, 2011, 07:28:41 PM »
ovo slobodno preskoci! Ne zato sto nesto ne valja ali sa ovim mozes samo da se igras levo/desno, tj. ovakva sprava nece mnogo da skrece. Univerzalna masina za jurcanje, trkanje i pentranje je TRAGI! Strpi se, bice ovde kod nas dobrih stvari za prodaju!

poz
Veljko

Offline dejanr

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 74
Re: KYOSHO Off road truck ?
« Reply #4 on: December 05, 2011, 07:59:50 PM »
Ok. Hvala na odgovoru. Onda ipak da jurim neki baggy ili šta vi predlazete za pocetnika?

Offline magic

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: KYOSHO Off road truck ?
« Reply #5 on: December 05, 2011, 08:19:29 PM »
Kao sto vec rekoh, tragi. A sta je to tragi, to je bagi sa velikim tockovima. Nesto kao Inferno ST ili Losi 8-T.

poz
Veljko

Offline CweLe

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 79
Re: KYOSHO Off road truck ?
« Reply #6 on: December 05, 2011, 09:08:16 PM »
Ili monster truck, to je ono kao veliki truggy sa velikim tochkovima ;) osim ako si iz BG pa mislish da se trkash sa ostalima, ako si sam ili par vas bez neke staze uzmesh monstera i gazish shta stignesh :)

Offline Dani01

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 62
Re: KYOSHO Off road truck ?
« Reply #7 on: December 05, 2011, 09:58:31 PM »

Ja mislim da ovaj model je na slikama

http://www.rc-monster-trucks.com/kyosho-mega-force.htm


Pogledaj par auta uzivo i posle probaj nesto kupiti!Elektro ili nitro?Buggy,Truggy ili Monster?

Offline dejanr

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 74
Re: KYOSHO Off road truck ?
« Reply #8 on: December 05, 2011, 11:35:35 PM »
Dani01 izgleda da si pogodio da je taj,bar tako izgleda.
 
A jesma iz BG,tj NBG,i za sada sam sam i nemam stazu ali ovo izgelda super Tako da onda pada izbor na ova dva,samo gde ih kupujete,na ebay ili nešto drugo?

Offline dejanr

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 74
Re: KYOSHO Off road truck ?
« Reply #9 on: December 05, 2011, 11:37:02 PM »
I još jedno pitanje, vidim da su oba modela 4WD,kako je ,imali modela ovih u 2WD ili može ovo da se podešava na njima,jer malo je interesantno  i driftovanje?

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: KYOSHO Off road truck ?
« Reply #10 on: December 05, 2011, 11:54:13 PM »
Malo kasnim al evo da krenemo redom ;)

Pošto sam nov u ovome a dosta me interesuje i hteo bih da nabavim neki model,pa sam video da se ovaj prodaje ali čovek ne zna koji je tačno model,kupljen je u Nemačkoj i star je 3 meseca. Pa me intereujue da li neko zna koji je tačno model,pošto ja na jurio na netu ali ništa slično nisam našao,i interesujeme koliko ovo vredi,kaže da je potrosio par rezervoara,i da je u dobrom stanju. Ja sam se zanimao za nekog buggy ali ovaj je sada ispao,pa me interesuje nešto više o ovom modelu ako neko zna ili ima iskustvo sa njim,kakav je za vožnju,koji je motr itd.

Hvala unapred.


Ovo je antikvitet i star je tih 3 meseca + jos jedno desetak godina ;) delova nema i naravno zaobici u sirokom luku osim ako niste kolekcionar :) ...cisto da ima info i za druge, posto vidim da si vec odustao


Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: KYOSHO Off road truck ?
« Reply #11 on: December 05, 2011, 11:58:21 PM »
Ok. Hvala na odgovoru. Onda ipak da jurim neki baggy ili šta vi predlazete za pocetnika?

Moja preporuka je da se za pocetak ide na Buggy modele, vise daju za ulozene pare i jeftiniji su za voznju ;)

I još jedno pitanje, vidim da su oba modela 4WD,kako je ,imali modela ovih u 2WD ili može ovo da se podešava na njima,jer malo je interesantno  i driftovanje?

Za off road ima i 4wd i 2wd, 2wd su mnogo zahtevniji za voznju ali jeftiniji za odrzavanje. Sto se bilo kog vida drifta tice zaboravi na 2wd, ISKLJUCIVO 4wd se koristi ! ! !

Offline dejanr

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 74
Re: KYOSHO Off road truck ?
« Reply #12 on: December 06, 2011, 12:07:17 AM »
Imas li neki predlog za baggy, koji model? Kupiti nov ili polovan i gde?

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: KYOSHO Off road truck ?
« Reply #13 on: December 06, 2011, 12:18:58 AM »
1/10 nitro zaobidji
od elektro: ZX5, Ultima DB (2wd), Ultima SC (2wd), Fazer Cobra...

1/8 nitro: Inferno u bilo kojoj varijanti, trenutno je Neo aktuelan ali i prethodnici se mogu naci novi (7.5 sports), Truggy inferno isto u raznim varijantama, MP777, MP9...
elektro: Inferno VE, MP9-E ili sam prepravit bilo koji nitro model uz minimalna ulaganja, oko 50-tak eu i ostaju nitro delovi :)

Ovo sve je sto se 'moje' marke tice, ali odlicne modele imas i u ostalim firmama: Mugen, Losi, LRP, HPI, Traxxas...

Offline dejanr

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 74
Re: KYOSHO Off road truck ?
« Reply #14 on: December 06, 2011, 08:48:47 AM »
Hvala na predlozima. sada se bacam na traženje modela.