Author Topic: KYOSHO Off road truck ?  (Read 9813 times)

Offline dejanr

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 74
Re: KYOSHO Off road truck ?
« Reply #30 on: December 08, 2011, 06:46:40 PM »
Sta kažete na ovaj :

http://www.ebay.de/itm/Top-Kyosho-Inferno-ST-US-Sports-Truggy-/320806336634?pt=RC_Modellbau&hash=item4ab18c387a

Pošto je skoro nov,kaže da je samo 0,5l potrošio,mislim da nije skup.

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: KYOSHO Off road truck ?
« Reply #31 on: December 08, 2011, 08:36:09 PM »
kako mislis nije skup ?!

...To je aukcija i do poslednje sekunde se ne zna koliko ce biti najvisa cena, odnosno cena preko koje moras ici da bi ga dobio ;)


Ako ti nije bas zapelo da uzmes Truggy gledaj bolje za pocetak neki Buggy, pa kasnije ako ti se svidi cela gimnastika uzimaj dalje modele...

Offline dejanr

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 74
Re: KYOSHO Off road truck ?
« Reply #32 on: December 08, 2011, 09:09:30 PM »
Znam da to izlazi u zadnjim sekundama najvise l mislim da ovaj nece otici puno. A što ne truggy? Jer se teže vozi?

Offline magic

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: KYOSHO Off road truck ?
« Reply #33 on: December 08, 2011, 09:46:01 PM »
Dejane ne mozes znati nikada za koliko ce otici. Koliko je realno, tesko je reci, tu negde oko 200, ali moze da bude i 250E. Pre mesec dana jedan takav je otisao za 160, nedelju dana kasnije losiji je otisao za 220, nema pravila. Na to dodaj postarinu (10-30E) i uslugu donosenja za BG i kada se saberes sve ispod 300 je OK, ali to ne mozes znati unapred!

Ja imam isti takav tragi i koliko ce biti tezak ili lak za voznju mnogo vise zavisi od toga kako je nastelovan nego dali je bagi ili tragi. Trenutno si u fazi otkrivanja hobija i sve ti je novo i sve zelis da znas, a puno toga da ti se kaze i na Srpskom ne bi ti bilo jasno jer je jednostavno jako puno novih pojmova.

Za doticni tragi evo jednog vrlo realnog testa

http://www.offroad-cult.org/Tracktest/Kyosho_Inferno_ST_US_Sports/Kyosho_Inferno_ST_US_Sports_1_english.htm

i potrebno je i para i delova i znanja da se on natera da ide kako treba. Ako si se vec odlucio da ides preko ebay-a, onda u jednom trenutku zazmuris i odlucis da ces nesto pazariti i to je to.

poz
Veljko

Offline Bigneda

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 953
Re: KYOSHO Off road truck ?
« Reply #34 on: December 08, 2011, 10:07:15 PM »
Znam da to izlazi u zadnjim sekundama najvise l mislim da ovaj nece otici puno. A što ne truggy? Jer se teže vozi?

Za pocetak uvek savetujem Buggy, manje kosta u nabavci (bilo kakvoj, nov ili polovan), jednostavniji za podesavanje i odrzavanje, jeftiniji delovi i tockovi, manje trosi ;), upravljiviji...

Sve su to nijanse al kad se sabere na kraju ima razlike, takodje i manje mesta zauzima ;) ...probas pa ako ti se svidja ides dalje  (pijemo)

Offline magic

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: KYOSHO Off road truck ?
« Reply #35 on: December 08, 2011, 10:19:12 PM »
Veljko

Offline sman

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 348
Re: KYOSHO Off road truck ?
« Reply #36 on: December 08, 2011, 10:26:51 PM »
ovaj ga je bas udesio (:sok:)

Offline magic

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2754
Re: KYOSHO Off road truck ?
« Reply #37 on: December 08, 2011, 10:34:49 PM »
I jos nesto, slike mogu jako da zavaraju. Meni je stigao Losi 8 kao casa, utegnut kao da je nov a na slikama mi je cak bio i ruzan. Alexaca je uzeo isto Losi 8 koji je na slikama izgledao fenomenalno, ali kada mu je stigao i kada ga je malo bolje pogledao video je da je malo ocerupan i da ce morati da ulozi lovu da ga sredi kako treba.

Ja lepo kazem, ko je zainteresovan za kupovinu neka se strpi, bice i ovde kod nas nekih masina na prodaju, pogledas ako ti se svidi kupis ako ne ides dalje. Verujte mi i ja bi vise tako voleo a ne da bajam sta ce neki tamo da mi stvarno posalje!

poz
Veljko

Offline alexaca

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 190
Re: KYOSHO Off road truck ?
« Reply #38 on: December 09, 2011, 08:13:22 AM »
Magic je u pravu nisu ni nemci sto su bili, mora da su videli od nas.

Offline dejanr

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 74
Re: KYOSHO Off road truck ?
« Reply #39 on: December 09, 2011, 09:24:27 AM »
Hval na odgovroima svima. E sada znam da je sve u principu mačka u džaku da se tamo kupuje,i da ima i dobrih primera i loših. Nisam još nšta odlučio da li ću kupiti buggy ili truggy,jedino znam da će biti neki polovan za početak,za u opticaju su kupovina i na ebay i ovde,već imam neke ponude pa ćemo videti,koaj je kombinacija dobra. I znam da je svaki početak težak u svakom pogledu. Vrlo moguće da idem na neki službeni put za Beč,pa možda i tamo nešto nadjem,sve je u opticaju. Mnogo sam se zainteresova za ovaj hobi i hteo bih što pre da uzmem nešto,ali znam da sada nije sezona i da ću ga teško voziti,tako da ima vremena a ima i ona narodna ,triput meri pa seci. Tako da ja ću verovatno vam postavljati još pitanja šta i kako,možda sam malo i dosadan i težak ali ipak sam početnik a želim da se pridružim ovoj mafiji.