RC MULTIKOPTERI > MULTIKOPTERI GENERALNO

Veljkota robotics-multiWii

(1/3) > >>

r-xx:

Shto se pameti tiche, vetj sam zaglupeo poprilichno ali ipak sam uspeo da
ushtelujem ovu plocicu i parametre bez pomotji prijatelja..


Shot at 2012-07-27


Shot at 2012-07-27


Shot at 2012-07-27

slucajno se nasla kod mene i nervirala me svojim prisustvom.. mnogo softvera, raznih verzija, preterano zakomplikovano, generalno prelazim i ja na dji, jer ja sam ipak user i takva me koncepcija interesuje, ovi open bordovi su zabavni ljudima iz struke (paralelna konjukcija alfa dti konverzije sa nivoom vode u saksiji moga komshije.. itd) pa nije to za mene...

uz malo shtelovanja P i doterivanja I, kalibracija, ovo tje da poleti ovih dana..
ako nekog zanima ova platforma sa softverom ispravna i radna, dajem je za 30 e..      (<--) (<--) (<--)

r-xx:

ovaj bord vidi ovde na 32 bitnom win-u jedino MultiWii_1_8, a flesh 0023, probatju ga na 64 bitnoj sedmici, mozhda progleda i druge verzije, ma da ovo je sasvim dovoljno..

sve radi i kalibrishe, jedva chekam da vidim kako tje da leti..

baj'd'vej ovo mi se sve vise svidza..           :hehe

r-xx:

Shot at 2012-07-29


Shot at 2012-07-29


Shot at 2012-07-29

u stvari i nije neka velika mudrost, malo je zastarela koncepcija uz ne puno objasnjenja po netu, al uz malcice muke mozh se sredi i usteluje.. ja sam generalno navikao na udobnosti savremenih 3g elektronika gde je sve tip-top i prosto ko gulash, ova platforma je jako interesantna ako nista ono antologiski, vrlo precizna stelovanja i atraktivan software, zahteva savrseno izbalansirane motore i elise za razliku od kk gde sve radi na keca odma i super - namontira se za 15 min i leti..

 
Shot at 2012-07-29


Shot at 2012-07-29


Shot at 2012-07-29

na kraju kalibracija u ordinaciji..    :hehe
nisam imao ideju gde da ga razapnem na gumice, pa mi je ovo bilo najbrze..
svakako luda zabava, s tim da su ovi motori i elise krsh....                               (<--) (<--) (<--)

sasa:
Ovaj ce da  :hehe  pocne zube da popravlja sa ovim helicima  :hehe  :_D
 (pijemo)

vpilic:
Jesu li to one moje trokrake elise koje sam ti poslao ?
Ja sam ih probao na mojim motorima i izuzetno sam zadovoljan ali sa 4S, koliko vidim kod tebe je 3S?

Isprobano na ovim motorima:
http://www.multiwiicopter.com/products/sku-2

Koje motore koristis?
Ako nisi zadovoljan elisima mozes mi vratiti, meni ce sigurno trebati kasnije.

Pozz..
Vladimir

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version